• Informacje na temat:

  irytujące gwiazdy

Artykuły na temat: irytujące gwiazdy
 • Taniec z gwiazdami: Rafał Maserak ma już dość Joanny Moro?

  ...osoba pracująca przy produkcji show. - Ambitna aktorka wtyka swoje przysłowiowe "3 grosze" do wszystkiego, także do muzyki, do strojów. To, że chce wygrać za wszelką cenę, jest nieco irytujące. Bo...

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Gwen Stefani żali się na męża

  Małżeństwo gwiazdy przechodzi kryzys...

 • Najbardziej irytujące gwiazdy w okularach

  Justin Bieber został uznany za najgorzej wyglądającą gwiazdę w okularach w ankiecie przeprowadzonej przez jedną z londyńskich klinik okulistycznych.

 • Przybylska: Biorę pod uwagę operacje plastyczne

  W serial u "Klub szalonych dziewic" Ania po raz pierwszy zagra kobietę dojrzałą, związaną z młodszym mężczyzną. W rozmowie z magazynem "Gwiazdy" aktorka przyznała, że zabolało ją, gdy przeczytała(...) irytujące, czuję się wtedy, jakby mnie ktoś pytał, czy chodzę do toalety".

 • Paulina Sykut: Ktoś się pode mnie podszywa na Instagramie

  Paulina Sykut nie kryje zdenerwowania tym, że ktoś podszywa się pod nią na Instagramie i umieszcza w serwisie treści, z którymi ona w żaden sposób się nie utożsamia.

 • Galiński ostro o Klimencie

  Znany z profesjonalizmu Galiński zgłosił do występu Weroniki i Janka wiele uwag. Kliment nie chciał go jednak słuchać... Podniósł z parkietu pluszowego pieska, którego rzucił mu ktoś z widowni. Traf chciał, że zabawka po naciśnięciu wydawała z siebie dość irytujące dźwięki... Janek zaczął bawić się maskotką, zagłuszając "przemowę" Galińskiego, który bynajmniej nie uznał tego faktu za żartobliwy...

 • Lana Del Ray: "Spałam z facetami z branży"

  Amerykańska wokalistka Lana Del Ray przyznała się do licznych romansów z mężczyznami z muzycznego show-biznesu.

 • Agata Młynarska o "córce" z domu dziecka: Synowie jej nie akceptowali

  .... A potem leżałyśmy, obłożone szalami, butami na obcasach. Dla nich to mogło być irytujące - mówi z perspektywy czasu gwiazda. Potrzebowali czasu, aby ich relacje unormowały się. - Dla chłopców to...

 • Gwiazda: Moja muzyka mnie irytuje

  Amerykańska piosenkarka Katy Perry nie przepada za swoim debiutanckim albumem "One Of The Boys". Gwiazda określiła płytę przymiotnikiem "irytująca".

Dyskusje na temat: irytujące gwiazdy
 • Re: "M jak miłość": Po wakacjach Marysia odprawi Artura z kwitkiem

  To, że taka prawie nieskazitelna bohaterka jak Marysia kręci z takim typem spod ciemnej gwiazdy jak ten Robert jest już nie do zniesienia. Chyba przestanę oglądać M jak Miłóść, ponieważ to jest zbyt irytujące!

 • Re: Zielińska zasiądzie w rządzie, a Małecki zaśpiewa...

  natrętne promowanie GWIAZDY Katarzyny Zielińskiej i kreowanie jej przez TVP na wielką ulubienicę całej Polski jest po prostu irytujące. od czasu, jak "opromienia" swą osobą wszelkie programy kabaretowe, które już i tak straciły wiele na humorze, nie mam nawet najmniejszej ochoty ich włączać nawet jako tło do kolacji. bo jeszcze mi Wielka Katarzyna Zielińska nagle zacznie śpiewać i apetyt stracę.

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  To samo powiem. Nadużycie. Podobne do tego gdy jakieś wylansowane na chwilę badziewie nazywa się "ikoną". Pani Braunek na pewno była aktorką ok. 3 filmów i jednego rozlewiska. Na miano gwiazdy trzeba zasłużyć ale na pewno nie Oleńką z wiecznie rozdziawioną buzią (irytujące!). Nie mogę napisać "requiesca in pace" bo była buddystką a więc 'reinkarnuj się w pokoju" i obudź w lepszym bycie.