• Informacje na temat:

  isaac hayes

Artykuły na temat: isaac hayes
 • "Różowe lata 70." ponownie w telewizji!

  ...w nim gościnnie wiele bardzo rozpoznawalnych w tamtych czasach gwiazd, między innymi: Dwayne Johnson, Mitch Pileggi, Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica Simpson, Shannon Elizabeth, Lindsay...

 • Isaac Hayes w szpitalu

  Isaac Hayes, legenda muzyki soul, we wtorek, 17 grudnia, trafił do szpitala w Memphis w stanie Tennessee z powodu przemęczenia organizmu.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  ...zostali zmuszeni do zastąpienia go Kurtwoodem Smithem. · Przez 8 sezonów pojawiło się wiele znanych nazwisk kina i telewizji - m.in. Mitch Pileggi, Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica...

 • Isaac Hayes: "Szef" został ojcem

  Nana Kwadjo Hayes - tak nazywa się synek słynnego amerykańskiego soulowego wokalisty Isaaca Hayesa (63 l.). Pierworodny Hayesa i jego żony Adjowy przyszedł na świat 10 kwietnia, ale dopiero teraz małżeństwo podzieliło się tą radosną informacją. Hayes jest znany także jako słynny Chef z animowanego serial u "South Park".

 • Isaac Hayes: Uśmiercony w serialu

  Zemsta twórców animowanego serial u "South Park" na soulowym wokaliście Isaacu Hayesie była okrutna. Chef, bohater grany przez Hayesa, został spalony i nadziany na pal, a jego ciało dodatkowo rozczłonkowano. Przypomnijmy, że w połowie marca wokalista zdecydował się odejść z serialu, oskarżając twórców "South Parku" o "promowanie nietolerancji".

 • Isaac Hayes: Koniec z "South Parkiem"

  Soulowy wokalista Isaac Hayes, w ostatnich latach znany głównie z roli Chefa w "South Parku", zdecydował się odejść z animowanego serial u. Muzyk oskarżył twórców prześmiewczej kreskówki o "promowanie nietolerancji i bigoterii".

 • Legenda soulu nie żyje

  Amerykański wokalista soulowy Isaac Hayes zmarł w niedzielę, 10 sierpnia, w szpitalu w Memphis w stanie Tennessee. Miał 65 lat.

 • Nowi w Rockandrollowym Salonie Sławy

  The Ramones, Talking Heads, Tom Petty And The Heartbreakers, Isaac Hayes, Brenda Lee, Gene Pitney oraz Chet Atkins i Jim Stewart - to kolejni artyści, którzy znaleźli się w Rockandrollowym Salonie Sławy. Uroczysta ceremonia odbyła się w poniedziałek, 18 marca, w hotelu Waldorf-Astoria w Nowym Jorku.

 • Wspominamy zmarłych muzyków

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy na zawsze pożegnaliśmy kolejnych muzyków, wokalistów, producentów czy inne osoby związane z muzyką. W tym roku wspominany takich zmarłych artystów, jak m.in. Richard Wright z Pink Floyd, Isaac Hayes, Bo Diddley czy perkusista Hendrixa Buddy Miles.

 • Kolejne nominacje do Rockandrollowego Salonu Sławy

  Tom Petty And The Heartbreakers, Ramones i Talking Heads dołączyli do wykonawców nominowanych do Rockandrollowego Salonu Sławy (Rock And Roll Hall Of Fame). Wprowadzenie nastąpi 18 marca podczas uroczystości w Nowym Jorku. Nominacje ogłoszono w czwartek, 13 grudnia, na podstawie głosowania tysiąca ekspertów muzycznych.

Wideo na temat: isaac hayes
 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...

 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.