• Informacje na temat:

  isabel marcinkiewicz w tvn

Artykuły na temat: isabel marcinkiewicz w tvn
 • Izabela Marcinkiewicz w programie "Dzień dobry TVN" ze łzami w oczach opowiedziała o swoim samopoczuciu po wypadku samochodowym, rekonwalescencji i rozwodzie z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Kobieta nie ukrywa, że jest jej bardzo ciężko. Najbardziej brakuje jednak wsparcia ze strony kogoś bliskiego.

 • "Kazimierz Marcinkiewicz rzucił Isabel"

  O tym, że politycy uwielbiają plotkować, wiadomo od dawna. Ostatnio dał temu wyraz były wicepremier w rządzie PiS. Cytowany przez "Fakt" tygodnik "W Sieci" podał, że "Kazimierz Marcinkiewicz rzucił Isabel i wrócił do żony". Co ciekawe, pismo powołuje się na opowieści rozpowszechniane przez Romana Giertycha na jednym z przyjęć. Czy jest w tym choć ziarnko prawdy? Tabloid postanowił sprawdzić...

 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  To może być jeden z najgłośniejszych odcinków "Kuba Wojewódzki Show". Była żona Kazimierza Marcinkiewicza zapowiedziała na Facebooku, że pojawi się w kolejnym odcinku! "Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego. Dziękuję za wsparcie" - napisała na Facebooku.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała w nim o swojej książce

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) wydała książkę o swoim życiu, w której pisze także o małżeństwie z Kazimierzem Marcinkiewiczem (57 l.). Niedawno kobieta udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o publikacji i o sobie.

 • Jeden z brukowców podjął się analizy zachowania Kazimierza Marcinkiewicza i jego młodej kochanki. Zdaniem psychologów jest oczywiste, że związek pary wkrótce się rozpadnie.

Wideo na temat: isabel marcinkiewicz w tvn
 • Isabel Marcinkiewicz wraca do mediów

  Izabela Marcinkiewicz (32 l.) zdradziła, że zdecydowała się powrócić do Polski po ośmiu latach spędzonych w Londynie dla męża Kazimierza Marcinkiewicza (54 l.). "Czego nie robi się dla mężczyzny(...) na pewno często wracać" - podkreśliła. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Pozdrowienia z raju

  Pewnej majowej nocy 2001 roku obcokrajowcy przebywający na egzotycznej wyspie na południowych Filipinach zostają wyrwani ze snu. Grupa zamaskowanych mężczyzn z karabinami umieszcza ich na barce, która wszystkich zabiera daleko w morze. Przerażeni ludzie rozumieją, że zostali porwani. Wśród nich znajduje się francuska działaczka humanitarna Therese (Isabelle Huppert). Porywacze wznoszący okrzyki "Allah Akbar" przedstawiają się jako islamscy bojownicy powiązani z organizacją niejakiego Osamy...

 • Tabu

  Po przejściu na emeryturę Pilar stara się nadać sens swojemu życiu. Działa na rzecz biednych, bierze udział w akcjach charytatywnych i marszach pokojowych, pomaga też swojej ekscentrycznej sąsiadce - Aurorze, uzależnionej od hazardu. Starsza pani przychodzi do mieszkania Pilar zawsze, kiedy wpada w tarapaty lub chce pożalić się na swą pokojówkę, czarnoskórą Santę, którą podejrzewa o praktykowanie czarnej magii. Kiedy Aurora podupada na zdrowiu, prosi, żeby Pilar i Santa odnalazły pewnego...