• Informacje na temat:

  isabella rossellini modelka

Artykuły na temat: isabella rossellini modelka
 • "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze": Catherine Bell powraca w kultowej roli

  Catherine Bell urodziła się 14 sierpnia 1968 roku w Londynie. W młodości chciała zostać lekarzem, jednak porzuciła studia i postanowiła zostać modelką. Karierę aktorską rozpoczęła debiutując w filmie "Ze śmiercią jej do twarzy", gdzie była dublerką Isabelli Rossellini. W 1993 roku pojawiła się na ekranie w "Mother of the Bride". Przełomem okazała się dla niej rola w serialu "JAG: Wojskowe Biuro...

 • Isabella Rossellini w "Napoleonie"

  Isabella Rossellini, słynna aktorka i modelka, gwiazda filmów Davida Lyncha "Dzikość serca" i "Blue Velvet", zagra cesarzową Józefinę w wysokobudżetowej produkcji "Napoleon", produkowanej we Francji. W tytułowej roli wystąpi Christian Clavier ("Goście, Goście").

 • Isabella Rossellini: Perfumy to przyjemność

  Amerykańska gwiazda Isabella Rossellini ("Blue Velvet", "Dzikość serca", "Wieczna miłość" ) przyjechała kilka dni temu do Polski, aby promować swoją nową linię kosmetyczną ISAbella. Aktorka wzięła m.in. udział w wernisażu wystawy słuchaczy Studia Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Podczas udzielania wywiadów podkreślała, że perfumy to dla niej "po prostu przyjemność".

 • Elegantki wszech czasów

  Grace Kelly, jedna z ulubionych aktorek Alfreda Hitchcocka, została uznana za najelegantszą kobietę wszech czasów. Na miejscu drugim znalazła się Audrey Hepburn. Ankietę przygotował magazyn "Woman's Journal".

 • Ingrid Bergman: Szwedzki dar Hollywood

  "Szwedzki dar dla Hollywood" - pisała prasa o Ingrid Bergman, laureatce trzech Oscarów, pamiętnej Ilsie z "Casablanki". W środę przypada 30. rocznica śmierci aktorki.

Zdjęcia na temat: isabella rossellini modelka