• Informacje na temat:

  isabella rossellini zdjęcia

Artykuły na temat: isabella rossellini zdjęcia
 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Madonna i McGregor u Greeneaway'a

  Ewan MacGregor, bohater filmu "Moulin Rouge" oraz Madonna, amerykańska wokalistka pop, a także aktorka ( "Układ prawie idealny" ) dołączą do obsady filmu Petera Greenaway'a, trylogii "The Tulce Luper Suitcase". Zdjęcia rozpoczynają się 25 marca.

 • Gwiazdy na planie u Greenawy'a

  25 marca na planie najnowszego filmu Petera Greenaway'a, trylogii "The Tulce Luper Suitcase", padnie pierwszy klaps. Jak doniósł magazyn branżowy Variety , twórca m.in. "Kontraktu rysownika" i "Brzucha architekta", zebrał doborową obsadę aktorką.

 • Święto kina w Wenecji

  Thriller "Idy marcowe" w reżyserii George'a Clooneya otworzy w środę 68. edycję festiwalu w Wenecji. To jeden z 22 tytułów, które zmierzą się w rywalizacji o Złotego Lwa. Nagrodę przyzna jury pod przewodnictwem twórcy "Czarnego łabędzia", Darrena Aronofsky'ego.