• Informacje na temat:

  isabelle francuska aktorka

Artykuły na temat: isabelle francuska aktorka
 • Słynna aktorka zaprojektuje torebki

  ..." - zdradziła 58-letnia aktorka, jak donosi portal Contactmusic.com. "Torebka jest oczywiście nieodłącznym dodatkiem dla nas kobiet i staramy się, by stała się ona wyznacznikiem elegancji i luksusu...

 • Léa Seydoux w "Bondzie 24"!

  Francuska aktorka Léa Seydoux, gwiazda nagrodzonego Złota Palmą w Cannes filmu "Życie Adeli", wystąpi w nowym obrazie o przygodach Jamesa Bonda - poinformował brytyjski brukowiec "Daily Mail".

 • Zmarła najsłynniejsza anorektyczka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro , której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • "Na dobre i na złe": Co się stało z Sarą Müldner?

  ...studia na paryskiej uczelni teatralnej. Prestiżową szkołę ukończyły wcześniej wielkie gwiazdy francuskiego kina m.in. Sophie Marceau, Isabelle Adjani, Audrey Tautou czy Daniel Auteuil. Sara była tam jedną...

 • Francuska aktorka Isabelle Huppert, która otrzymała na tegorocznym festiwalu w Cannes Złotą Palmą za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Pianistka" Michaela Haneke'a, odbierze 9 czerwca kolejne wyróżnienie. Tym razem aktorkę wyróżnili twórcy festiwalu filmowego w Stuttgarcie.

 • Jean-Michel Jarre rozwodzi się

  Byli jedną z najbardziej dyskretnych par show-biznesu. Po pięciu latach małżeństwa francuska aktorka Anne Parillaud i muzyk Jean-Michel Jarre postanowili się rozstać.

 • Protest Isabelle Adjani

  Francuska gwiazda filmowa, Isabelle Adjani, odmówiła udziału w uroczystej kolacji zorganizowanej na cześć algierskiego prezydenta Abdelaziz Bouteflika. W ten sposób aktorka postanowiła zaprotestować przeciwko nieprzestrzeganiu praw człowieka w Północnej Afryce.

 • Być jak Angelina Jolie

  ...pod dużym wrażeniem Isabelle Huppert, występującej m.in. w przejmującej produkcji pt. "Pianistka". Widziałam ją na żywo w "Tramwaju" Krzysztofa Warlikowskiego. Ta francuska aktorka przedstawia(...)- Od zawsze byłam zafascynowana Angeliną Jolie - przyznaje tancerka i aktorka Edyta Herbuś. - Uważam, że posiada taki zbiór cech charakteru, które są proporcjonalne do jej fenomenalnego wyglądu...

 • Isabelle Adjani zamiast Sophie Marceau

  Francuska aktorka Isabelle Adjani ("Miłość Adeli H.", "Diabolique" , "Opętanie") zastąpi w filmie "Bon Voyage" inną francuską gwiazdę Sophie Marceau ( "Świat to za mało" , "Wierność" , "Waleczne serce - Braveheart" ). Jak podał magazyn Variety , powodem zamiany jest ciąża Sophie Marceau.