• Informacje na temat:

  isaiah washington aktor

Artykuły na temat: isaiah washington aktor
 • Gwiazdy po latach: "Chirurdzy"

  ...i oddać honory Cristinie - dodała. Co stanie się z Sandrą, pokaże przyszłość, ale serial bez niej nie będzie taki sam.   Isaiah Washington (Preston Burke) Grał nieprzystępnego(...). Aktorzy grający w "Chirurgach" z dnia na dzień zyskali ogromną popularność i status gwiazd. Zaś Shonda Rhimes, pomysłodawczyni i główna scenarzystka, została obwołana królową seriali i stała...

 • Isaiah Washington kontra Harrison Ford

  Isaiah Washington ( "Romeo musi umrzeć" , "Mroczna dzielnica" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w policyjnej opowieści, nad którą pracuje Ron Shelton. Jak informowaliśmy kontrakty na udział w filmie podpisali już Harrison Ford i Josh Hartnett.

 • Czym grożą szokujące odejścia?

  ...reklamę z Magdą Schejbal... "Chirurdzy" (Isaiah Washington, T. R. Knight, Katherine Heigl) Przyjaźń, frywolne związki i walka o każdą operację wypełniały czas stażystom z Seattle Grace i przykuwały uwagę znudzonego "Ostrym dyżurem" widza. Niektórzy szybko zaczęli gwiazdorzyć. Na pierwszy ogień poszedł Isaiah Washington, który wdał się w niesmaczny konflikt z T. R. Knightem, komentujac jego...

 • Gwiazdor "Chirurgów" na terapii

  Isaiah Washington, grający w serial u "Chirurdzy", rozpoczął antyhomofobiczną terapię. Chodzi o to, że aktor nazwał swojego kolegę z planu "pedałem".

 • Oskarża telewizję o rasizm

  Isaiah Washington nadal nie może pogodzić się z wyrzuceniem z obsady "Grey's Anatomy" ("Chirurdzy"). Aktor oskarżył nawet ostatnio stację ABC o rasizm.

 • Oskarża telewizję o rasizm

  Isaiah Washington nadal nie może pogodzić się z wyrzuceniem z obsady "Grey's Anatomy" ("Chirurdzy"). Aktor oskarżył nawet ostatnio stację ABC o rasizm.

 • Gwiazdor na terapii

  Isaiah Washington, grający w serialu "Chirurdzy", rozpoczął antyhomofobiczną terapię. Chodzi o to, że aktor nazwał swojego kolegę z planu "pedałem".

 • Nazwał kolegę z serialu "pedałem"

  Na konferencji prasowej po ceremonii wręczenia Złotych Globów, grający w nagrodzonych "Chirurgach" Isaiah Washington, nazywał swego serial owego kolegę Patricka Dempseya - "pedałem".

 • Wypadł z obsady

  Isaiah Washington nie znalazł się obsadzie czwartego sezonu serialu "Chirurdzy" ("Grey's Anatomy"). Tą informację potwierdza zarówno stacja ABC, jak i agent aktora.

 • Wypadł z obsady "Chirurgów"

  Isaiah Washington nie znalazł się obsadzie czwartego sezonu serial u "Chirurdzy" ("Grey's Anatomy"). Tą informację potwierdza zarówno stacja ABC, jak i agent aktora.

Zdjęcia na temat: isaiah washington aktor
Wideo na temat: isaiah washington aktor
 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

 • Metro strachu

  W filmie "Metro strachu", Denzel Washington gra rolę nowojorskiego kontrolera ruchu metra Waltera Garbera. Jego spokojna na co dzień praca pewnego dnia zostaje wywrócona do góry nogami za sprawą zuchwałego porwania jednego z pociągów. W trzymającym w napięciu obrazie zobaczymy Johna Travoltę jako Rydera, przestępcę będącego mózgiem całej operacji i stojącego na czele uzbrojonego gangu gotowych na wszystko bandytów. Postawione przez nich ultimatum to oczywiście wysoki okup, który ma być...