• Informacje na temat:

  ivan komarenko i paulina sykut

Artykuły na temat: ivan komarenko i paulina sykut
 • Paulina Sykut wygrała "Tylko nas dwoje"

  Wielki finał "Tylko nas dwoje" już za nami. Kto wygrał? Aż trudno w to uwierzyć, ale statuetkę zgarnęła Paulina Sykut , która nie była faworyzowana przez jury.

 • Paulina Sykut wydaje debiutancką płytę

  Paulina Sykut - dziennikarka i prezenterka pogody, znana z programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" - pracuje nad debiutancką płytą. Krążek ma być utrzymany w klimacie muzyki nowoczesnej z lekką domieszką jazzu, a prezenterka sama pisze większość tekstów.

 • Komarenko nie zasłużył na wygraną w "Tylko nas dwoje"?

  Niektórzy z uczestników muzycznego show "Tylko nas dwoje" wciąż nie mogą uwierzyć, że program wygrali Ivan Komarenko i Paulina Sykut . "Mam w nosie, co powiedzą inni, ale ja jestem w szoku" - mówi Paulla Ignasiak .

 • Paulina Sykut wygrała "Tylko nas dwoje"!

  Wielki finał "Tylko nas dwoje" już za nami! Kto wygrał? Aż trudno w to uwierzyć, ale statuetkę zgarnęła Paulina Sykut, która nie była faworyzowana przez jury.

 • Halama już nie zaśpiewa

  ...punktów. Trzecim duetem, który zaprezentował się w tym odcinku była Paulina Sykut oraz Ivan Komarenko. Duet wziął na warsztat piosenkę Perfectu "Niepokonani". Choć wykonanie bardzo podobało się(...) zapowiedział pogodynce: "Dość pieszczenia się ze sobą! Pokaż wreszcie pazur!". Jurorzy nie rozpieścili jednak tej pary punktacją. Rozczarowana Paulina zyskała tylko 23 punkty. Jeszcze niższą punktację...

 • Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  W finale programu "Tylko nas dwoje" zobaczymy i usłyszymy trzy pary, które zaśpiewają w sumie... 11 piosenek. Zwycięzcy pojadą w podróż marzeń po Ameryce Południowej.

 • Czubówna już nie zaśpiewa

  ...tego odcinka była Paulina Sykut i Ivan Komarenko. Duet znów wziął na warsztat trudny kawałek: ,,Piosenkę księżycową". Jak im poszło? Według Ireny Santor, która stwierdziła, że Paulina śpiewa czyściutko - znakomicie! Tomasz Karolak natomiast i tym razem nie oszczędził Ivana i stwierdził: ,,Jajko jest mądrzejsze od kury". Pochwała postępów, jakie uczyniła Paulina przełożyła się na punktację - para...

 • Cichopek jak w "Moulin Rouge"

  Tango i disco będą królowały na scenie "Tylko nas dwoje" w sobotni wieczór w półfinale polsatowskiego show. Wydarzeniem wieczoru będzie wokalny duet Katarzyny Cichopek i Mariusza Kałamagi.

 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"

  ...i wykrzyczaną". Zawiedziona para zyskała tylko 20 punktów. Dużo lepsze noty zdobył duet Paulina Sykut - Ivan Komarenko. Oboje zaprezentowali klasę i energię w piosence "Sunny". Doda zdołała tylko powiedzieć(...) współprowadzący program Mariusz Kałamaga, który w greenroomie pochwalił "pupeczki" wokalistów... Za tę kreację Ivan i Paulina zdobyli 22 punkty. Nadszedł wreszcie moment występu Pudziana, który zdążył w ostatniej...

 • "Tylko nas dwoje": 2,8 mln widzów

  Zakończyła się pierwsza edycja rozrywkowego programu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us", który zanotował nieco lepszą widownię od ostatniej edycji show "jak Oni śpiewają".

Wideo na temat: ivan komarenko i paulina sykut
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.