• Informacje na temat:

  ivana komarenki

Artykuły na temat: ivana komarenki
 • Nowe zajęcie Ivana Komarenki

  Ivan Komarenko (32 l.) tak bardzo zapragnął zetknąć się z przyrodą, że zatrudnił się w... warszawskim ZOO. Wokalista przyznaje, że lubi zapach obory.

 • Trudne dzieciństwo Komarenki

  Ivan Komarenko po raz kolejny przypomina tragiczne dzieciństwo.

 • Ivan Komarenko martwi się o chorą mamę w tabloidzie! "Nie odbiera telefonu"

  Piosenkarz znany z jednego przeboju "Jej czarne oczy" wciąż usilnie próbuje zwrócić na siebie uwagę mediów. Desperację Komarenki najlepiej widać podczas jego występów w śniadaniówkach, gdzie pojawia się jako "gwiazda", która jest w stanie wypowiedzieć się niemal na każdy temat. Dzięki tym przypływom szczerości mogliśmy się już dowiedzieć, że "ktoś na koncercie rzucił w niego psem", a na taksówki...

 • Egipskie wakacje Ivana

  Gorący chłopak z tego Ivana Komarenki, choć wychował się w syberyjskiej tajdze. Były wokalista grupy Ivan i Delfin spędził urlop w Egipcie.

 • Ivan Komarenko w szpitalu. Rzuciło się na niego dwadzieścia parę psów!

  Znany z przeboju "Czarne oczy" i "Pupa w chałupach" wokalista podczas swojej wizyty w Egipcie najadł się strachu. Do incydentu doszło na pustyni, podczas porannego joggingu... "Drodzy Fani, proszę się nie martwić. Trzymam się póki co dobrze, poza małym incydentem, który zdarzył się tydzień temu" - czytamy na profilu Komarenki. "Dwadzieścia parę psów - wcale nie przesadzam - rzuciło się na...

 • Ivan rusza na wschód

  "Fakt" znalazł kolejny "wstrząsający" dowód na miłość Ivana Komarenki do jego matki.

 • Zakupy mamy Komarenki

  ...55-letnia Mama Ivana Komarenki (31 l.) przyjechała z syberyjskiego Rudnogorska, aby zobaczyć popisy taneczne syna w programie "Taniec z gwiazdami". Ivan planuje kupić jej mieszkanie pod Moskwą, zabrał ją też na spore zakupy do centrum handlowego.

 • Egipska przygoda Ivana

  Ivan Komarenko, zadeklarowany fan zimnych klimatów pochodzący znad Bajkału wybrał się do Afryki i od razu spotkała go przygoda. Rozpoznany przez Polaków nie mógł zaznać spokoju w egipskim hotelu i został zmuszony do... śpiewania.

 • Ivan naprawdę ukradł piosenkę?!

  Imperium" pojawił się artykuł na temat tej (domniemanej) kradzieży. "Nie jest to utwór Ivana, tylko piosenka chorwackiego wokalisty Darko Domijana, której nowy aranż Komarenko podkradł discopolowej kapeli Masters " - czytamy w piśmie. "Jedyna różnica jest taka, że u Ivana, zamiast syntezatora, słychać gitarę. A to ja pierwszy wpadłem na pomysł, żeby przerobić ten utwór" - mówi lider zespołu Masters...

 • Ivan zarabia na innych?

  Najnowszy przebój Ivana Komarenki, zatytułowany "Żono moja", to polska wersja chorwackiego hitu piosenkarza Darko Domijana. "Pożyczona" od discopolowej grupy Masters, ze stratą dla zespołu...

Wideo na temat: ivana komarenki
 • Komarenko przegina się w nowym klipie i śpiewa o swojej pupie

  Polacy podobno lubią disco-polo. Czy spodoba im się nowy hit Ivana Komarenki (37 l.), znanego z piosenki "Czarne oczy"? Wokalista wraca z utworem "Pupa w chałupach". Jak myślicie, szykuje się weselny hit?

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.