• Informacje na temat:

  ivona pavlovic slub

Artykuły na temat: ivona pavlovic slub
 • Pavlović: Ślub w górach?

  Ivona Pavlović , jako tradycjonalistka, ze swoim partnerem, Wojciechem Oświęcimskim, nie zamierza żyć na kocią łapę. Ślub planuje w polskich górach. "Jestem przesądna i musi to być miesiąc z r w nazwie" - podkreśla. Projekt sukni, jej autorstwa, leży już u krawcowej w Olsztynie.

 • Wojna jurorek w "Tańcu z gwiazdami"

  Gorąca atmosfera i emocje panujące w programie "Taniec z gwiazdami", udzielają się nie tylko czestnikom show, ale i jurorom. W niedzielny wieczór, 27 września, Ivona Pavlović i Beata Tyszkiewicz nie szczędziły sobie uszczypliwości, a za kulisami poleciały wulgarne słowa.

Wideo na temat: ivona pavlovic slub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Następny jesteś ty

  Opowieść o rodzeństwie, które świętuje 30. rocznicę ślubu swoich rodziców. Imprezę przerywa niespodziewany atak anonimowych zabójców.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.