• Informacje na temat:

  iwan komarenko o polsce

Artykuły na temat: iwan komarenko o polsce
 • Iwan Komarenko o Polsce

  Iwan Komarenko, wokalista grupy Ivan i Delfin, już od 13 lat mieszka w Polsce. Jak przyznał w rozmowie z INTERIA.PL, z naszym krajem wiąże swoją przyszłość. Na stałe występuje w popularnym serial u "M jak miłość", gdzie gra Saszę, a ponadto wkrótce z zespołem Ivan i Delfin będzie reprezentował nas w konkursie Eurowizji.

 • Iwan Komarenko: Zostałem ojcem

  Piosenkarz i aktor opiekuje się sierotą z Ukrainy.

 • Ivan i Delfin: Przedłużona wiza

  Iwan Komarenko, pochodzący z Rosji wokalista reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizja grupy Ivan i Delfin, przedłużył o dwa lata prawo pobytu w naszym kraju. A jeszcze niedawno groziła mu deportacja, gdyż kończyła mu się ważność naszej wizy.

 • Eurowizja: Ivan i Delfin w barwach Polski!

  W sobotę, 29 stycznia, w godzinach wieczornych, poznaliśmy wreszcie polskiego reprezentanta na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Specjalna komisja, której każdy członek głosował osobno, postanowiła, iż w Kijowie reprezentować będzie nas zespół Ivan i Delfin, którego główną postacią jest rosyjski wokalista Iwan Komarenko, znany z roli Saszy w serial u "M jak miłość".

 • I. Komarenko: Muzyka najważniejsza

  Iwan Komarenko, wokalista grupy Ivan i Delfin, jest znany przede wszystkim z roli Saszy w popularnym serial u "M jak miłość". Sam nie ma jednak wątpliwości, że gdyby musiał wybierać, bez wahania postawiłby na muzykę. Opowiedział o tym w czasie rozmowy z INTERIA.PL.

 • Komarenko o Wojewódzkim

  Już wkrótce gościem programu "Kuba Wojewódzki" będzie Iwan Komarenko, wokalista zespołu Ivan i Delfin, aktor znany z serial u "M jak miłość". Artysta jest "filmowym" mężem Anny Muchy, narzeczonej gospodarza programu. W rozmowie z INTERIA.PL. powiedział, iż nie obawia się spotkania z Wojewódzkim.

 • Eurowizja: Dlaczego Ivan i Delfin?

  W sobotę, 29 stycznia, oficjalnie ogłoszono, który wykonawca będzie reprezentował Polskę na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizja. Wybór specjalnej komisji padł - w wyniku głosowania - na utwór "Czarna dziewczyna" tria Ivan i Delfin, którego wokalistą jest mieszkający od 13 lat w Polsce Rosjanin Iwan Komarenko. Decyzja wzbudziła, czego można było się spodziewać, wiele kontrowersji i krańcowo

 • "Mały zamęt w głowie"

  Rosjanin Iwan Komarenko znany jest przede wszystkim z popularnego serial u "M jak miłość", gdzie gra Saszę. To jednak nie jedyne jego zajęcie. Jest on również wokalistą grupy Ivan i Delfin, o której(...) zdaje sobie sprawę Komarenko. O jego odczuciach związanych z udziałem w Eurowizji, roli Saszy w "M jak miłość" i stosunku do Polski i Polaków, możecie przeczytać w rozmowie Emilii Chmielińskiej z Iwanem

 • Ile kosztuje wyborczy przebój?

  Wybory parlamentarne tuż tuż. Czy i tym razem Polacy usłyszą piosenki nagrane na potrzeby partii politycznych?