• Informacje na temat:

  iwo

Artykuły na temat: iwo
 • Iwo Orłowski dementuje plotki: Nic mi nie wiadomo o zwolnieniu

  W stolicy aż huczy od plotek, że śpiewak Iwo Orłowski (46 l.) właśnie stracił posadę w Teatrze Sabat, którego współwłaścicielką jest Małgorzata Potocka. Czy faktycznie?

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

 • "Na Wspólnej": Iwo wyznaje miłość Kindze!

  Pijany i samotny Iwo zadzwoni do Brzozowskiej i powie jej, że zawładnęła jego sercem! Co jeszcze wydarzy się w 2107. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • "Na Wspólnej": Michał chce rozwodu, Iwo odchodzi!

  Kinga (Ilona Wrońska) znajdzie się w patowej sytuacji. Zdradzony i porzucony Michał (Robert Kudelski) wniesie do sądu pozew o rozwód.

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • "Na Wspólnej": Iwo rozbije związek Kingi i Michała?

  Jesienią Iwo (Jakub Wieczorek), który wcześniej twierdził, że traktuje Kingę (Ilona Wrońska) wyłącznie jako dobrą przyjaciółkę z pracy, zacznie ją wyraźnie i otwarcie adorować.

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • "Na Wspólnej": Kinga odkrywa zdradę Iwa i ucieka do Michała!

  Kinga policzkuje Iwo! Kinga przychodzi rano do domu Iwa - chce pogodzić się z kochankiem. Kmiecik jest dziwnie zdenerwowany. Okazuje się, że jest tam jego była dziewczyna, Sylwia! Półnaga kobieta drwiąco wita Kingę... Zszokowana Brzozowska daje Kmiecikowi w twarz!!! Kompletnie roztrzęsiona, przyjeżdża do Michała... Cyganka rzuca klątwę na Włodka Włodek dokonuje otwarcia osiedlowego placu...

 • Traumatyczne przeżycia Macieja Musiała

  Maciej Musiał wspomina z przymrużeniem oka, że przygotowując się do roli w "Dzień dobry, kocham cię", przez pół roku pięć razy dziennie chodził na siłownię. Odpowiednia dieta, odżywianie i przyrost masy mięśniowej miały zmienić go w modelowego trenera fitness i zapewnić atencję płci przeciwnej...

Zdjęcia na temat: iwo
Wideo na temat: iwo
 • "Na Wspólnej": Dojdzie do zdrady?

  Kinga i Iwo mają się ku sobie od dawna. Czy połączy ich gorący romans? Zobaczcie zwiastun 2107. odcinka "Na Wspólnej"!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1593.

  Bernard przynosi Marcie złe wieści o sytuacji w Himalajach - Filip i Iwo nie żyją, a Artur jest w ciężkim stanie. Agata chce wracać do starego domu do Pawła. Iwona i Hubert starają się wybić to siostrze z głowy. Na świat przychodzi córeczka Klary i Huberta. Młodzi rodzice z niepokojem czekają na wyniki badań noworodka. Basia nie darzy Aldony sympatią, odkąd przyłapała ją na grze w pokera. Gdy

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce

Dyskusje na temat: iwo