• Informacje na temat:

  iwona guzowska ma syna

Artykuły na temat: iwona guzowska ma syna
 • Iwona Guzowska wzięła ślub w tajemnicy!?

  Iwona Guzowska (40 l.) niedawno pojawiła się z obrączką na palcu. Wszystko wskazuje na to, że sportsmenka jest już po ślubie!

 • "Poród był potworny, szydzono ze mnie"

  Iwona Guzowska - mistrzyni świata w kickboxingu, a obecnie posłanka PO - narodziny swojego syna w jednym z gdańskich szpitali wspomina jako koszmar.

 • Trzeci sezon "Galerii" już w styczniu w Jedynce!

  ...z Darią, kryminalistką z bogatą przestępczą przeszłością - w tej roli mistrzyni świata w kickboxingu oraz boksie zawodowym i jednocześnie posłanka Iwona Guzowska. Anita będzie naprawdę się bać(...) łatwego życia. Zacznie jeszcze bardziej rozrabiać i pić, aż w końcu nie wytrzyma i przyzna się do winy. Choć syna wychowuje Michał (Rafał Cieszyński), tarapaty w jakich znalazł się chłopak zmuszą do...

 • Nawrócenie diablicy

  ... boksie zawodowym i jednocześnie posłanka Iwona Guzowska. Woydattówna będzie naprawdę się bać. Agresywna Daria nie da jej spokoju. Pewnego dnia skatuje córkę właściciela galerii. Czas pokaże, czy Anita...

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.