• Informacje na temat:

  iwona guzowska posłanka

Artykuły na temat: iwona guzowska posłanka
 • Iwona Guzowska chamsko o Radku Pestce: Piz*y w rurkach!

  Iwona Guzowska pokazała swoje prawdziwe oblicze?

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • Iwona Guzowska wzięła ślub w tajemnicy!?

  Iwona Guzowska (40 l.) niedawno pojawiła się z obrączką na palcu. Wszystko wskazuje na to, że sportsmenka jest już po ślubie!

 • Polska wygrała "Wymiataczy"

  Reprezentacja Polski wygrała kolejną edycję światowego hitu "Wipeout - Wymiatacze". Na ekstremalnym torze przeszkód pokonaliśmy: Ukrainę, Białoruś i połączone siły Czechów oraz Słowaków.

 • Iwona Guzowska wychodzi za mąż!

  Ta informacja dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Okazuje się bowiem, że mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu, a obecnie posłanka, właśnie szykuje się do ślubu, Ceremonia ma odbyć(...)" Guzowska. Zdradziła też, że z okazji ślubu i ona, i narzeczony zrobią sobie tatuaże komiksowych bohaterów, wojowników: Punishera i Iron Mana. Gratulujemy! 

 • Sportowcy w nowym show TVN-u

  Od lutego na antenie telewizji TVN pojawi się polska wersja światowego hitu "Wipeout - Wymiatacze". Na ekstremalnym torze przeszkód zmierzą się cztery drużyny: Polacy, Ukraińcy, Białorusini i połączone siły Czechów i Słowaków. Kto wejdzie w skład polskiej ekipy?

 • Aktorka Ewa Kasprzyk (58 l.) i posłanka PO Iwona Guzowska (41 l.) skoczą sobie do gardeł. Ten niezwykły pojedynek odbędzie w połowie października br. podczas gali pięściarskiej Boxing Night 11, którą w Warszawie zorganizuje bokser Marcin Najman i jego wspólnik biznesowy Robert Walczak.

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • "Poród był potworny, szydzono ze mnie"

  Iwona Guzowska - mistrzyni świata w kickboxingu, a obecnie posłanka PO - narodziny swojego syna w jednym z gdańskich szpitali wspomina jako koszmar.

 • Trzeci sezon "Galerii" już w styczniu w Jedynce!

  ...z Darią, kryminalistką z bogatą przestępczą przeszłością - w tej roli mistrzyni świata w kickboxingu oraz boksie zawodowym i jednocześnie posłanka Iwona Guzowska. Anita będzie naprawdę się bać(...) pozycji poprosi dawną przyjaciółkę Sylwię, specjalistkę od PR. Zagra ją Dorota Czaja-Bilska ("Tancerze", "Pierwsza miłość"). Z nią do galerii trafi Iwona, niestroniąca od romansów malarka - tę barwną...

Wideo na temat: iwona guzowska posłanka
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...