• Informacje na temat:

  iwona kmiecik

Artykuły na temat: iwona kmiecik
 • LemON, Enej, ShataQs, Szumlas i Zaborski, Sachiel, BE.MY, Kasia Moś, Iwona Kmiecik, Ania Karwan, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Adam Sztaba stanęli na jednej scenie i nagrali piosenkę Kuby Płucisza "Nie tracę wiary". W taki właśnie sposób chcą pomóc Tomkowi Kowalskiemu, zwycięzcy IV edycji show Polsatu, który przed dwoma tygodniami uległ bardzo poważnemu wypadkowi, w wyniku którego ma przerwany...

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • Serialowy przewodnik

  ...całonocnej nauce do egzaminów, Iwona nie ma ochoty na zaloty Adriana. W tej sytuacji Świderski szuka damskiego towarzystwa gdzie indziej. Jedzie do klubiku, gdzie podrywa Jagę. Teresa i Fryderyk(...) raty. odc.1343 Iwona po raz kolejny daje się nabrać na kłamstwa Adriana, w efekcie których oskarża Jagę o uwodzenie jej chłopaka. Klara, Agata i Hubert są zaniepokojeni coraz bardziej irracjonalnym...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Serialowy przewodnik

  ...postanawia zaopiekować się siostrą. W związku z tym namawia Klarę na przeprowadzkę do mieszkania na Zacisznej. Iwona natomiast zamartwia się o Adriana, który nie dość, że przedłużył swój pobyt na(...) odc. 2128 Kinga jest wściekła na Iwa - nie wyobraża sobie, by mogła być jedynie kolejną jego zdobyczą. Nie chce słuchać żadnych tłumaczeń Kmiecika! Gdy dociera do domu, jest roztrzęsiona. Michał...

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Iwona Kmiecik z "Różą"

  Iwona Kmiecik, finalistka czwartej edycji "Must Be The Music", właśnie wydała pierwszy singel, który jest zapowiedzią jej płyty.

 • Iwona Kmiecik debiutuje! (płyta "Kolor szlachetności")

  Iwona Kmiecik to finalistka IV edycji programu "Tylko muzyka. Must Be The Music". Niecały rok po udziale w show ukaże się jej debiutancka płyta "Kolor szlachetności".

 • Opole 2014: Monika Urlik, Mateusz Ziółko i inni zaśpiewają Czesława Niemena (konkurs SuperDebiuty)

  W piątek (6 czerwca) na 51. Festiwalu w Opolu jednym z koncertów będzie konkurs SuperDebiuty z piosenkami zmarłego 10 lat temu Czesława Niemena.

 • "Must Be The Music": Parę słów do ludzkości

  "Ja bym sobie życzyła, żeby tacy wokaliści byli w Polsce na listach przebojów" - powiedziała Ela Zapendowska po występie Iwony Kmiecik. Wokalistka zebrała furę komplementów od jury, a także najwięcej głosów publiczności i zasłużenie awansowała do finału "Must Be The Music".