• Informacje na temat:

  iwona pavlovic

Artykuły na temat: iwona pavlovic
 • Iwona Pavlović została "twarzą tapczanów"

  Iwona Pavlović (55 l.) postanowiła wykorzystać przerwę w pracy i podpisała lukratywny kontrakt z producentem tapczanów.

 • Iwona Pavlović: Tańczyć każdy może

  Moda na taniec trwa w najlepsze. "Młodzież i dzieci bardzo garną się do tańca" - mówi Iwona Pavlović. Jurorka programu "Dancing with the Stars" dodaje, że tańczy także coraz więcej mężczyzn. "Robią to nie tylko dla swoich kobiet, ale i dla siebie" - przekonuje "Czarna Mamba".

 • Iwona Pavlović znów na czarne włosy!

  Iwona Pavlović (55 l.), tancerka i jurorka "Tańca z gwiazdami", przez lata miała kruczoczarne włosy, dzięki którym zresztą przylgnął do niej przydomek "Czarnej mamby". To był jej znak rozpoznawczy, tym większe zdziwienie wywołała zmianą fryzury. Przefarbowała się na blond, ale to chyba w czarnych włosach czuła się najlepiej, bo właśnie wróciła do poprzedniego koloru! "Jestem znowu czarna. Bardzo...

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

 • Iwona Pavlović: Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?

  Iwona Pavlović (55 l.) zdradziła, czemu zawdzięcza zgrabną figurę.

 • "TzG": Zawadzka i Maserak tańczą rock'n'rolla

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami", obok tańców indywidualnych, widzowie zobaczą wszystkie pary w prawdziwym turnieju rock'n'rolla.

 • Iwona Pavlović: Jakie ma sposoby, by uwieść męża?

  ...tanecznym Arkadiuszem Pavloviciem, Wojciech zaś - z żoną. Iwona i Wojciech zachwycili się sobą od pierwszego wejrzenia. Po tygodniu on wysłał do niej pierwszego sms-a. Miał nadzieję, że uda mu się(...)Jeszcze niedawno można było oglądać ich w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović siedziała przy stole jurorskim, a jej mąż Wojciech Oświęcimski - dokładnie za nią, wśród publiczności...

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

 • Iwona Pavlović: Jej dramat rodzinny trwa!

  Iwona Pavlović uśmiecha się, pozując do zdjęć w nowej fryzurze. Ale do śmiechu jej nie jest. Od siedmiu lat wraz z drugim mężem, biznesmenem Wojciechem Oświęcimskim, przeżywa dramat. Jego najstarszy syn - jest oskarżony o pobicie 27-letniego mężczyzny ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2009 r. przed dworcem PKP w Pile. Zapadł wyrok, ale to nie koniec W wyniku bójki 27

 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie dogrywka!

  W walce o Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami" pozostały już tylko trzy pary Ania Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: iwona pavlovic
Wideo na temat: iwona pavlovic
 • Iwona Pavlović szczerze o Popku!

  Iwona Pavlović zdradza, co sądzi o uczestnictwie Popka w "Tańcu z gwiazdami"!

 • Iwona Pavlović zachwycona Agatą Kuleszą

  Iwona Pavlović twierdzi, że dotychczas największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza. Aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej na antenie TVN jesienią 2008 roku. Razem ze Stefano Terrazzino wywalczyła wówczas Kryształową Kulę. Zdaniem Iwony Szymańskiej-Pavlović gwiazda „Idy” poprzez taniec pokazała, jak mądrą i niesamowitą jest kobietą. – Byłam zauroczona jej sylwetką, jej

 • Iwona Pavlović ocenia szanse Gwit w "Tańcu z gwiazdami"!

  Iwona Pavlović jest jurorką "Tańca z gwiazdami" od samego początku trwania show. Czy jest w stanie coś jesz ją w tym programie zaskoczyć?