• Informacje na temat:

  iwona pavlovic i wojtek

Artykuły na temat: iwona pavlovic i wojtek
 • Iwona Pavlović została babcią!

  Iwona Pavlović (57 l.) i jej mąż nie posiadają się z radości!

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

 • Iwona Pavlović: On zawsze patrzy na mnie jak na miss!

  Kiedy się poznali, tkwili w wypalonych emocjonalnie związkach. Ale zaryzykowali, postawili wszystko na jedną kartę i nigdy nie żałowali tej decyzji. We wrześniu tego roku tancerka Iwona Pavlović (57 l.) i biznesmen Wojciech Oświęcimski (56 l.) obchodzili 10. rocznicę ślubu.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy?

  Już wiemy, kto zatańczy w trzeciej polsatowskiej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Będą niespodzianki?

 • Iwona Pavlović ujawnia romans Dominiki Tajner-Wiśniewskiej?

  Iwona Pavlović (56 l.), jako jurorka "Tańca z gwiazdami", zna wszystkie plotki i romanse z planu programu. Co zdradziła na temat nowej znajomości Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.)?

 • "Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun, wreszcie tańczą!

  Pojawił się nowy zwiastun 3. edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Wreszcie możemy zobaczyć, jak uczestnicy show prezentują się w tanecznym żywiole.

 • Iwona Pavlović: Czeka na nią duże wyzwanie!

  Już za kilka miesięcy, we wrześniu, Iwona Pavlović (56 l.) i Wojciech Oświęcimski obchodzić będą 10. rocznicę ślubu. - Wiem, że ona zorganizuje wszystko - w skali "Tańca z Gwiazdami" - na 10 punktów(...) Skorpionem. - Już na początku odgryzłem jej ten ogon z jadem - śmieje się Wojtek. I nie ukrywa, że podoba mu się silny charakter ukochanej, jej temperament i energia. Ich małżeństwo nie przypomina...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Iwona Pavlović: Jakie ma sposoby, by uwieść męża?

  ...tanecznym Arkadiuszem Pavloviciem, Wojciech zaś - z żoną. Iwona i Wojciech zachwycili się sobą od pierwszego wejrzenia. Po tygodniu on wysłał do niej pierwszego sms-a. Miał nadzieję, że uda mu się(...)Jeszcze niedawno można było oglądać ich w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović siedziała przy stole jurorskim, a jej mąż Wojciech Oświęcimski - dokładnie za nią, wśród publiczności...

 • Piękna i Bestia wygrywają

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy fokstrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program. Widzowie stawiają na Mariusza Pudzianowskiego.