• Informacje na temat:

  iwona pavlovic zdjęcia

Artykuły na temat: iwona pavlovic zdjęcia
 • Iwona Pavlović: Jak czuje się jako babcia?

  Iwona Pavlović (56 l.) jakiś czas temu została po raz pierwszy babcią. W wywiadzie opowiedziała o swoim wnuku.

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Iwona Pavlović znów na czarne włosy!

  Iwona Pavlović (55 l.), tancerka i jurorka "Tańca z gwiazdami", przez lata miała kruczoczarne włosy, dzięki którym zresztą przylgnął do niej przydomek "Czarnej mamby". To był jej znak rozpoznawczy(...) najlepiej? Porównajcie zdjęcia!

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Iwona Pavlović: Jej dramat rodzinny trwa!

  Iwona Pavlović uśmiecha się, pozując do zdjęć w nowej fryzurze. Ale do śmiechu jej nie jest. Od siedmiu lat wraz z drugim mężem, biznesmenem Wojciechem Oświęcimskim, przeżywa dramat. Jego najstarszy syn - jest oskarżony o pobicie 27-letniego mężczyzny ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2009 r. przed dworcem PKP w Pile. Zapadł wyrok, ale to nie koniec W wyniku bójki 27

 • Aneta Zając: Świat za mną nie nadąża

  Aneta Zając rzadko kiedy pojawia się na imprezach i konsekwentnie nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. A i tak nieustająco znajduje się na celowniku plotkarskich mediów.

 • Iwona Pavlović: Mąż zabronił jej gwiazdorzyć!

  Iwona Pavlović bardzo zawiodła dwie nastolatki, które w Zakopanem poprosiły gwiazdę o autograf.

 • Na planie "Kochaj i tańcz"

  Trwają zdjęcia do filmu "Kochaj i tańcz". Pierwszy klaps padł 7 maja. Premiera odbędzie się jesienią tego roku.

 • Pavlović tłumaczy się z nadwagi

  Iwona Pavlović (50 l.) w przeciągu dwóch lat schudła aż 18 kg. Jurorka szybko jednak wróciła do dawnej wagi. Dziś deklaruje, że za "dwa, trzy miesiące" odzyska formę.

 • Pasierb Iwony Pavlović w areszcie!

  Podczas gdy Iwona Pavlović (46 l.) i Wojtek Oświęcimski (46 l.) bawili się na własnym weselu, jej pasierb i jego syn siedział w areszcie.

Wideo na temat: iwona pavlovic zdjęcia
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.