• Informacje na temat:

  iza bartosz

Artykuły na temat: iza bartosz
 • Najpierw mama Madzi, teraz Michał Piróg. Iza Bartosz wydaje kolejną książkę!

  Iza Bartosz przygotowuje się do wydania autobiografii Michała Piroga "Chcę żyć". Wcześniej przeprowadziła już wywiad-rzekę z Katarzyną W., matką Madzi.

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • Michał Piróg broni Izy Bartosz: Chciała tylko zarobić na mamie Madzi

  Michał Piróg (35 l.) staje w obronie Izy Bartosz, dziennikarki i autorki kontrowersyjnego wywiadu rzeki z matką Madzi. Jego zdaniem została ona niesłusznie oceniona i odsunięta od mediów.

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • "Singielka": Galimatias uczuć, czyli kogo kocha Natalia?

  Wiarołomny Robert (Kamil Kula) nie da za wygraną i za wszelką cenę będzie chciał odzyskać Natalię (Julia Kamińska). Z kolei Sława (Dorota Pomykała) odkryje romans córki z Krisem (Bartosz Gelner), a Iza (Magda Koleśnik) postanowi jej go odbić.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • M jak miłość

  Iza robi wszystko, by spotkać się z Marcinem w tajemnicy przed Arturem. Paweł pożycza od Chodakowskiego auto i ma poważny wypadek, bo pod koła wtargnął...

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • M jak miłość

  Iza próbuje uniknąć ślubu z Arturem, ale narzeczony cały czas ją kontroluje i zastrasza. Wreszcie Skalski za pomocą szantażu zmusza dziewczynę, by została...

 • Grzegorz Turnau w filmie

  28 sierpnia ruszają zdjęcia do debiutu fabularnego Izy Szylko "System" z Aliną Janowską w roli głównej. Muzykę do filmu skomponuje Grzegorz Turnau.

Zdjęcia na temat: iza bartosz
Wideo na temat: iza bartosz
 • Ile zarobi na książce o matce Madzi?

  "Gdybym mówiła, że napisałam tę książkę za darmo, byłoby to kłamstwem" - mówi Iza Bartosz, naczelna dwutygodnika "Gala", którą internauci okrzyknęli już "hieną dziennikarstwa".

 • Michał Piróg o Izie Bartosz: Zrobiono z niej hienę

  Michał Piróg staje w obronie Izy Bartosz, dziennikarki i autorki kontrowersyjnego wywiadu-rzeki z Katarzyną Waśniewską. Jego zdaniem została ona niesłusznie oceniona i odsunięta od mediów. To dlatego choreograf postanowił właśnie z nią napisać swoją autobiografię "Chcę żyć". W ten sposób oboje chcą pokazać, że nie przejmują się opiniami na ich temat.

Dyskusje na temat: iza bartosz
 • Re: „M jak miłość”: Niespodziewana eksplozja uczuć między Agnieszką a Jackiem!

  Marcin ma Izę i dwoje dzieci na karku..teraz powinien dowiedziec się jak najszybciej o Mai ,i stworzyć z Iza rodzinę.Dla niego miłostki już się skończyły ,czas na normalne życie .A swoja drogą ,to śmieszne ,pomaga wszystkim dookoła,a najbliższej dla siebie kobiecie ,ktorej zrobił dziecko ,nie podał ręki w tak ciężkim dla niej okresie życia.,jak samotne macierzyństwo ,choroba dziecka ,operacja