• Informacje na temat:

  iza kuna ma dzieci

Artykuły na temat: iza kuna ma dzieci
 • Iza Kuna: Awantura bardziej ją podnieca od miłego obiadu

  Aktorka Iza Kuna (43 l.) zdaje sobie sprawę, że nie jest łatwą partnerką. Duży temperament sprawia, że życie z nią to prawdziwe wyzwanie.

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • Iza Kuna martwi się o przyszłość córki!

  Dziś Iza Kuna jest spełnioną aktorką, ale nie chciałaby, by córka musiała przechodzić tak samo trudną drogę. Wiele wskazuje jednak na to, że dziewczyna zasmakowała w popularności...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • Kuna napisała książkę

  ...takiej szansy - więc robię, co robię i szukam czegoś nowego dla siebie i to jest piekielnie męczące. Klara sporo przeklina. A Iza Kuna? - Nie powinno się kląć. Ja uwielbiam to robić. To się tak dzieje(...) nagrała sama Iza Kuna. Jaka wersja jest lepsza - tradycyjna czy dźwiękowa? - To było dla mnie straszne przeżycie. W życiu czegoś gorszego nie robiłam. Czytanie i nagrywanie własnych rzeczy jest...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Kuna: Wakacje z dziećmi

  Aktorka Iza Kuna (33 sceny z życia, Galerianki) tegoroczne wakacje spędza nad morzem, z synem Stasiem, córką Nadią oraz partnerem. Jak podkreśla, letni czas to dla niej przede wszystkim wypoczynek. - Robię to, co lubię. Ewentualnie to, co muszę robić, czyli zajmuję się dziećmi - mówi.

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • Iza Kuna w ciąży

  Ojcem jest partner życiowy Kuny (38 l.), dwa lata młodszy Marek Modzelewski (36 l.), radio log i jednocześnie dramaturg, współscenarzysta serial u "Barwy szczęścia", gdzie Izabela gra jedną z ról - donosi "Rewia". "Pewnie ludzie pomyślą, że trochę mi się przytyło" - śmieje się aktorka. Izabela Kuna jest już mamą trzynastoletniej Nadii ( ZOBACZ ), której ojcem jest aktor Teatru Polskiego Dariusz...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Zdjęcia na temat: iza kuna ma dzieci
Dyskusje na temat: iza kuna ma dzieci
 • Re: "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  Gdzie wg Was powinny pracować dzieci znanych osób, żeby nie narazić się na krytykę?

 • Re: "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  A Ty myślisz, że w zagranicznych serialach nie grają dzieci znanych aktorów? To jesteś w wielkim błędzie...znajomości potrzebne są wszędzie i wszędzie się z nich korzysta

 • Re: "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  Denerwuje mnie sposób myślenia niektórych osób. Z komentarzy wynika, że dzieci znanych osób, polityków, aktorów itp. Nie powinny pracować, bo załatwili rodzice, jak będą prowadzić własny biznes, to skąd mieli kasę, jak nie będą nic robić to też źle, bo na utrzymaniu rodziców. Biedne te dzieci, co by nie zrobiły jest źle. Nie tryskajcie jadem, tylko się zastanówcie i nie krzywdźcie innych.

 • Re: "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  Jak najbardziej powinni. Pod warunkiem, że mają ... talent, predyspozycje, ... czy cokolwiek innego co ich wyróżnia. Jeżeli nie posiadają w/w cech to "wciskanie" własnych dzieci do show businessu przez znane osoby to czysty nepotyzm.

 • Re: Znamy powód śmierci Hanki

  sobie nagrabil tą akcją.ma przeciez corke z beatą,a to jej znikniecie,nieporozumienie...najinteligentniej odeszla swego czasu iza kuna(mama maćka)a reszta jest zbyt wygodna,kożuchowska też..oj boli(...)no to troche logiczne bo juz myslalam ze ot tak rozbolala ja glowa ale w tym przypadku to mozliwe,mimo ze marek zdradzil ja z grazyna to zal mi faceta 3ka dzieci...klan to już komedia...zwlaszcza