• Informacje na temat:

  iza kuna rodzina

Artykuły na temat: iza kuna rodzina
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie z Marią i Izą Kuną!

  Maria (Izabela Kuna) i Marek (Marcin Perchuć) podjęli decyzję i się jej trzymają. Pyrka mówi przyjaciółkom i sąsiadom o swoich planach wyjazdu do Finlandii i prosi, by odwiedzali jej rodziców w ośrodku Eweliny. Gdy wraca do domu i widzi pakujących się Teresę i Fryderyka, jest bardzo przejęta. Uważa, że ich rodzina rozpada się... Czy w ostatniej chwili zmieni zdanie? Premierowe odcinki...

 • "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  Iza Kuna ("Lejdis", "Drogówka") już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night" (w kinach od 6 lutego).

 • Iza Kuna: Awantura bardziej ją podnieca od miłego obiadu

  Aktorka Iza Kuna (43 l.) zdaje sobie sprawę, że nie jest łatwą partnerką. Duży temperament sprawia, że życie z nią to prawdziwe wyzwanie.

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • Kuna napisała książkę

  ...takiej szansy - więc robię, co robię i szukam czegoś nowego dla siebie i to jest piekielnie męczące. Klara sporo przeklina. A Iza Kuna? - Nie powinno się kląć. Ja uwielbiam to robić. To się tak dzieje(...) nagrała sama Iza Kuna. Jaka wersja jest lepsza - tradycyjna czy dźwiękowa? - To było dla mnie straszne przeżycie. W życiu czegoś gorszego nie robiłam. Czytanie i nagrywanie własnych rzeczy jest...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • Kuna: Wakacje z dziećmi

  Aktorka Iza Kuna (33 sceny z życia, Galerianki) tegoroczne wakacje spędza nad morzem, z synem Stasiem, córką Nadią oraz partnerem. Jak podkreśla, letni czas to dla niej przede wszystkim wypoczynek. - Robię to, co lubię. Ewentualnie to, co muszę robić, czyli zajmuję się dziećmi - mówi.

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Barwy szczęścia": Śmierć Marii!

  Tragedia w rodzinie Pyrków! W wyniku obrażeń po wypadku ciężarna Maria (Iza Kuna) straci życie.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Dyskusje na temat: iza kuna rodzina