• Informacje na temat:

  iza m jak milosc

Artykuły na temat: iza m jak milosc
 • "M jak miłość": Na ratunek Izie

  Zapraszamy na 1380. odcinek „M jak miłość” - i kolejne spotkanie z Izą oraz Marcinem.

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "M jak miłość": Iza straci pamięć!

  W wyniku wypadku, do którego dojdzie w jesiennych odcinkach "M jak miłość", Iza Lewińska będzie cierpiała na amnezję.

 • "Miłość od pierwszego kliknięcia": Polak szuka miłości w internecie

  "Miłość od pierwszego kliknięcia" to program, który opowie o tym, jak Polacy szukają miłości w internecie. W Polsce już co siódmy internauta korzysta z usług stron oferujących randki w sieci. Czy w sieci można spotkać miłość życia? Pierwszy odcinek programu w środę, 19 listopada, na kanale TLC.

 • "M jak miłość": Marcin oświadczy się Izie!

  ...– Nigdy w życiu nie byłam taka szczęśliwa – wyzna Iza ukochanemu po przyjęciu pierścionka.

 • Natalia Safran z płytą z remiksami: Miłość i jej skrajne oblicza

  Remiks piosenki Natalii Safran "All I Feel Is You" promuje premierę płyty "High Noon - RemiXES" oraz niezwykłą serię wideoklipów z międzynarodowymi gwiazdami ekranu, m.in. Nadine Velazquez i Weroniką Książkiewicz.

 • "M jak miłość": Iza wybierze... Jakuba?!

  ...​W miłosnym czworokącie Iza-Artur-Marcin-Ania pojawi się piąty! Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) tak troskliwie zaopiekuje się Lewińską, że jego serce zacznie mocniej bić...

 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").

 • "M jak miłość": Iza... zabije Artura?!

  Adriana Kalska udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co dalej z postacią Tomasza Ciachorowskiego w "M jak miłość".

 • Ilona Łepkowska o "Warsaw by Night": Kobiety kochają mocniej

  "To film o kobietach, które kochają mocniej" - mówi Ilona Łepkowska, która jest koproducentką filmu "Warsaw by Night". Obraz w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz, w którym główne role grają Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek, zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.

Zdjęcia na temat: iza m jak milosc
 • Adriana Kalska (Iza z "M jak miłość")
Wideo na temat: iza m jak milosc
 • "M jak miłość": Iza będzie w ciąży!

  Scenarzyści "M jak miłość" znowu zaskoczą widzów! W kolejnych odcinkach serialu TVP2 okaże się, że Iza (Adriana Kalska) zajdzie w ciążę. Dziecko będzie owocem namiętnej nocy, jaką Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) spędzili razem w poprzednim odcinku. Co na ten temat ma do powiedzenia wcielająca się w rolę Izy Adriana Kalska? Zobaczcie!

 • "M jak miłość": Marcin ratuje Izę

  Iza odwiedza Marcina, jako kurator sądowy, a później umawia się na spotkanie z kolejną podopieczną, Dominiką. W czasie rozmowy pada ofiarą brutalnego napadu. A Chodakowski rusza na pomoc! Jaką cenę zapłaci za swoją odwagę?

 • „M jak miłość”: Iza rozdarta między Marcinem a Arturem

  Iza daje Arturowi kolejną szansę – tylko dlatego, że boi się ryzyka związanego z niepewnym związkiem z Marcinem. Jak dalej potoczą się losy tego niewesołego trójkąta? Kto wyjdzie z tej sytuacji ze(...)Iza zakochała się w Chodakowskim, on jednak nie umie się jeszcze w pełni zdecydować i zaangażować w nowy związek. Para raz zbliża się do siebie, raz oddala. W tym samym czasie były facet Izy, Artur

Dyskusje na temat: iza m jak milosc