• Informacje na temat:

  iza olchowicz

Artykuły na temat: iza olchowicz
 • Isabela Olchowicz wściekła. Kazimierz Marcinkiewicz nie płaci jej alimentów

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) twierdzi, że były mąż Kazimierz Marcinkiewicz (58 l.) nie chce płacić jej alimentów.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz dalej oskarża Kazimierza. "Nie płaci mi regularnie"

  Niby oboje chcą uwolnić się od siebie na zawsze, ale nic nie wskazuje na to, żeby miało to szybko nastąpić! Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) udzieliła wywiadu, w którym utrzymuje, że były mąż ma wobec niej dług. Obiecuje też, że… wyda kolejną książkę.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz: burza wokół jej książki. Co jeszcze ujawniła była żona "Kaza"?

  Rok po rozwodzie była żona polityka wydała książkę, w której zdradza smutne strony swojego małżeństwa. Jej zwierzenia mocno wzburzyły ekspartnera. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) opowiada m.in. o seksie z „Kazem”. Takie wyznania są już nieco niesmaczne?

 • Kazimierz Marcinkiewicz zabrał głos! Wypowiedział się na temat "Isabel" i rozstania z nią

  Kazimierz Marcinkiewicz (57 l.) wreszcie zabrał głos na temat swojego małżeństwa z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.). Przedstawił swój punkt widzenia i zdradził, co było przyczyną ich rozstania. „Isabel” zareaguje?

 • Tabloid publikuje nagranie z Kazimierzem Marcinkiewiczem!

  Kazimierz Marcinkiewicz (57 l.) i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) rozstali się już jakiś czas temu, lecz to nie znaczy, że o nich ucichło. Isabel raz po raz opowiada bowiem o byłym mężu w mediach. Teraz jeden z tabloidów opublikował film z ich małżeńskiej sprzeczki.

 • Isabel: To nie ja rozbiłam tę rodzinę

  Partnerka Kazimierza Marcinkiewicza , 28-letnia Izabela Olchowicz , uważa, że to nie ona rozbiła małżeństwo byłego premiera. "Mam zasady. I Kazimierz też je ma" - podkreśla.

 • Szczegóły ślubu Marcinkiewicza

  Zaślubiny Kazimierza Marcinkiewicza i Izy Olchowicz trwały niecałe pół godziny. Państwo młodzi zrezygnowali z romantycznej oprawy - uroczystość polegała na podpisaniu kilku dokumentów.

 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) będzie promować swoją książkę "Zmiana", która ujrzała ostatnio światło dzienne. Jest w niej sporo o związku z Kazimierzem Marcinkiewiczem, z którym związana była przez cztery lata (2009 - 2013) . Związek rozpadł się jednak, gdyż - jak twierdzi Marcinkiewicz - Iza nie mogła zaakceptować dobrych relacji polityka z dorosłymi dziećmi. Jej wersja jest nieco inna...

 • Kaz i Isabel czekają na dziecko?

  ...ich dziecko. "Sytuacja jest prosta, bez dwuznaczności. Dość długo zastanawiali się, jak poradzić sobie z nazwiskami. W końcu Iza przystała na dwa, chociaż są trochę za długie. Ale dzieci będą nazywać się Marcinkiewicz. Iza żartobliwie sprzecza się z mężem, że Olchowicz brzmiałoby ładniej, za chwilę zgodę pieczętują pocałunkiem" - czytamy. Para szuka obecnie nowego domu. Interesuje ich okolica Hyde...

Wideo na temat: iza olchowicz
 • Jeziorak

  Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...

 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...