• Informacje na temat:

  iza scorupco

Artykuły na temat: iza scorupco
 • Izabella Scorupco pochwaliła się ponętnym biustem! Nieźle rozgrzała fanów!

  Izabella Scorupco ma 48 lat, ale wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna sporo młodsza koleżanka. Aktorka od zawsze zachwycała urodą, a mężczyźni tracili dla niej głowę. Do tego z wiekiem wygląda coraz lepiej. Iza zdaje sobie z tego sprawę, więc nie szczędzi fanom seksownych fotek. Na najnowszym zdjęciu słynna Helene Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem" ponętnie wypina biust przed obiektywem...

 • Izabella Scorupco w Polsce

  Przez kilka dni, od 6 do 10 stycznia, przebywała w Polsce Izabella Scorupco. Gwiazda wraz z córeczką Julią przyjechała na kilka dni do Warszawy, aby promować swój najnowszy film, thriller Martina Cambella "Granice wytrzymałości" ("Vertical Limit"). W poniedziałek, 8 stycznia, odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem aktorki.

 • Michał Żebrowski i Izabella Scorupco: Fatalne zauroczenie!

  Żebrowski miał wtedy 25 lat i opinię dobrze zapowiadającego się aktora. Dwa lata starsza Izabella Scorupco, żona hokeisty Mariusza Czerkawskiego, była międzynarodową gwiazdą, której sławę przyniosła rola(...) zadzwoniła do jego żony, Wali. Ustalono nowy harmonogram zdjęć.  Córkę Julię urodziła 15 września 1997 roku, a realizacja "Ogniem i mieczem" wystartowała w październiku. Iza rozpoczęła pracę na początku...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Szok! Izabella Scorupco od dwóch lat ukrywa, że się rozwiodła! Ma innego!

  Zaskakujące wieści o jednej z najbardziej znanych na świecie Polek. Izabella Scorupco (47 l.) ma za sobą kolejne rozstanie, a jej nowy związek już wzbudza sporo emocji...

 • Najseksowniejsze Polki

  Magazyn dla panów "CKM" z okazji swojego dziesięciolecia opublikował listę dziesięciu najbardziej seksownych Polek. Zwyciężyła Dorota Doda Rabczewska.

 • Izabela Scorupco porzuciła Hollywood dla rodziny!

  O Fabryce Snów marzą aktorki z całego świata. Ale zaistnieć tam mogą nieliczne. Izabelli Scorupco (44 l.) się to udało. Dlaczego zrezygnowała?

 • Rosati u boku Sharon Stone

  17 czerwca na ekranach kin zagości europejska superprodukcja zatytułowana "Spisek". W filmie zobaczymy debiutującą w wysokobudżetowym kinie akcji Weronikę Rosati, która w obrazie Jerome'a Salle'a wystąpiła u boku samej Sharon Stone!

 • Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski na wspólnych wakacjach!

  Relacje pomiędzy Mariuszem Czerkawskim (42 l.) a Izabellą Scorupco (44 l.) nie były w ostatnich latach najlepsze. Chyba właśnie nastąpił przełom!

 • Córka Czerkawskiego i Scorupco doceniona przez Obamę

  ...? Czy wyrośnie na następcę mistrza hokeja? Przypomnijmy, że Izabela Scorupco z drugiego małżeństwa ma jeszcze syna Jakuba.(...)Mariusz Czerkawski był gościem w programie "Studio Weekend", w którym opowiedział m.in. o swojej córce z małżeństwa z Izą Scorupco. Nastolatka mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych ze swoją mamą...

Zdjęcia na temat: iza scorupco
Dyskusje na temat: iza scorupco
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Kolejna "gwiazda" z polski. Ile tych polskich gwiazdek już było? scorupco? pacula? iza miko? rosati. Zagra w 1 serialu a potem wypad na śmietnik historii. A dziecko nazwie pewnie dzon albo dzesika.

 • Re: "Na dobre i na złe": Hana jest w ciąży! Kto jest ojcem?

  Hana gra z otwartymi zwykle ustami /a jak już coś mówi, to bardzo niedbale i niewyraźnie/. Tak grały tylko dwie aktorki: agentka Scally i Iza Scorupco, ale one trochę jakby za wysoko dla bohaterki z Leśnej Góry.

 • Re: To miała być wojna z Klossem

  co kompletna klapa przy coraz to następnej produkcji. Na pewno uzależnione to jest od zatrudniania takich kiepskich aktorów/tancerek/modelek i jeszcze nie wiadomo czego jak Natasza urbańska, czy Iza Scorupco, które nadają się do reklam a nie do zagrania czegokolwiek. No i jeszcze jedno: teraz reżyserzy czepią się jednej twarzy jakby nie było nowych twarzy. Wszędzie widzę Borysa Szyca, tak jak