• Informacje na temat:

  iza w barwach szczęścia

Artykuły na temat: iza w barwach szczęścia
 • Iza Zwierzyńska doradza przyszłym mamom!

  Ciężarna Izabela Zwierzyńska (27 l.) nie zamierza póki co rezygnować z pracy. Co więcej, podjęła się dodatkowego zajęcia!

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" i "M jak miłość" w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

  Kalska, czyli Iza Lewińska z "M jak miłość" intensywnie pracuje na planie serialu. Wszystko po to, by znaleźć czas na nagrania do rozśpiewanego show. Jej bohaterka Iza po wakacjach ulegnie wypadkowi(...) Młynarczyk)? Swoją pracę Szatan będzie musiał godzić z nagraniami do programu oraz muzycznymi planami zespołu Soul City, którego jest członkiem. Marek Molak, znany z roli Huberta Pyrki w "Barwach...

 • Aleksandra Popławska w "Barwach szczęścia"

  - Na początku każde wyjście na scenę przypominało katusze. Było mi ciężko oswoić się z myślą, że ktoś mnie obserwuje, ale z czasem pokochałam ten zawód - mówi Aleksandra Popławska, która właśnie dołączyła do "Barw szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  ..., mimo, że ma dopiero 18 lat już gra w tym samym serialu co mama. Córka Izy Kuny w "Barwach szczęścia" wciela się w rolę przebiegłej Xenii. No, ale jak powiedziała sama Iza Kuna, aktorstwo to zawód, który(...)Iza Kuna ma powody do zadowolenia: nie dość, że gra w chętnie oglądanym serialu "Barwy szczęścia", to jeszcze dostała główną rolę w nowej produkcji TVP 2 u boku Tomka Karolaka! Mimo to gwiazda...

 • Nowa postać w "Barwach szczęścia"

  Czy do Izabeli Gordon (Agnieszka Wagner) w końcu uśmiechnie się szczęście? Kobieta terroryzowana przez męża spotka kogoś, komu można zaufać.

 • Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia"!

  Joannę Moro, którą masowa publiczność pokochała za tytułową rolę w serialu "Anna German", znów będzie można oglądać jako Zosię Karnicką w "Barwach szczęścia". Marta (Katarzyna Zielińska) załatwi jej - na swoją zgubę - posadę asystentki u Artura (Jacek Rozenek).

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Siedem lat emisji i wierność milionów widzów to sukces całej ekipy "Barw szczęścia". Scenarzyści wielkie uczucia wplatają w codzienność, jak w prawdziwym życiu. A aktorzy sprawiają, że chcemy śledzić losy ich bohaterów.

 • "Barwy szczęścia": Śmiertelny wypadek!

  Grająca Marię Złotą Iza Kuna nie chciała dłużej pracować w „Barwach szczęścia”, więc scenarzyści uśmiercili jej bohaterkę.

 • Z "Barw szczęścia" do "Blondynki"

  Olaf Lubaszenko w swojej najnowszej roli założy na siebie... sutannę! Wszystko przez to, że wcieli się w postać księdza.

Zdjęcia na temat: iza w barwach szczęścia
Wideo na temat: iza w barwach szczęścia
 • Tragedia w "Barwach szczęścia"

  Iza, zaślepiona zazdrością, wynajmuje Łysego. Późnym wieczorem, gotowy na wiele bandzior czeka pod domem Marty. Widząc ją na ulicy z córką, uruchamia samochód i jedzie prosto w ich kierunku... Czy dojdzie do tragedii?

Dyskusje na temat: iza w barwach szczęścia
 • Re: "M jak miłość": Iza targnie się na swoje życie!

  A momenty byli?.. najlepiej było jak ONA przyszła cała naga w futrze... ktoś z Was to pamięta? Ech... teraz to rolnik szuka żony w barwach szczęścia przy pomocy em jak miłość w szpitalu w Leśnej Dziurze...

 • Re: "Na dobre i na złe": Kolejna katastrofa!

  A na górze co jest napisane. Ty czytasz artykuł , czy oglądasz tylko zdjęcia. To będzie pierwsza tak duża rola młodziutkiej aktorki, wcześniej wystąpiła tylko w niewielkich epizodach, m.in. w "Barwach szczęścia", "M jak miłość", "Pierwszej miłości" czy "Strażakach"

 • Re: "M jak miłość": Ślub, nowa bohaterka i rozstanie z serialem?

  Ja nie rozumiem ludzi, którzy nie oglądają, a mają mnóstwo do powiedzenia. Ja dzieci usypiam przy emce czy barwach szczęścia. I wcAle nie jestem inna z tego względu, a jeśli seriale komuś nie odpowiadają to niech się nie udziela

 • Re: Spoiler! Co się wydarzy w 13. odcinku?

  Gratulacje dla p. Agnieszki Pilaszewskiej (nota bene świetnej aktorki) za kapitalny scenariusz. To już chyba wiadomo dlaczego I. Łebkowska uśmierciła ją w "Barwach szczęścia".

 • Re: W scenach rozbieranych nie korzysta z dublerek

  ładna aktorka , ładną fryzurę ma na tym zdięciu nie to co w Barwach Szczęścia sztuczny kok niezależnie czy wyhodzi z pod prysznica czy jest w łużkuku , w pracy to jeszcze moze być ale mogła by się inaczej Iza uczesąć wygląda jak by jej ten kok przyrusł do głowy bo odpoczątku serialu go ma nie zmiennie