• Informacje na temat:

  izabela kopec teledyski

Artykuły na temat: izabela kopec teledyski
 • Izabela Kopeć na beatyfikację Jana Pawła II. Zobacz klip

  W sieci można już zobaczyć teledysk do hymnu na beatyfikację Jana Pawła II "Człowiek, który przybył z daleka/ Un uomo venuto da lontano" w wykonaniu mezzosporanistki Izabeli Kopeć, której towarzyszy włoski wokalista Amedeo Minghi.

 • Powstaje teledysk na beatyfikację Jana Pawła II

  "Człowiek, który przybył z daleka" to piosenka w wykonaniu polskiej śpiewaczki Izabeli Kopeć i włoskiego wokalisty Amedeo Minghi, która została przygotowana na majową beatyfikację papieża Jana Pawła II.

 • Fani Eurowizji już wybrali

  Znamy już wyniki typowań fanów Eurowizji na sobotni (23 lutego) konkurs "Piosenka dla Europy".

 • Eurowizja: Kolejna dyskwalifikacja!

  Ostatecznie o wyjazd na Eurowizję będzie się ubiegało 12 wykonawców, po tym jak zdyskwalifikowano grupę Żywiołak.

 • Tramwaj zwany De Mono

  Na Walentynki zespół De Mono przygotował dla swoich fanów nie lada atrakcje. Po Warszawie krążył specjalny tramwaj De Mono przeznaczony tylko dla zakochanych. A w środku - szalona impreza pod wodzą Marka Rusinka, który na ten jeden dzień zmienił się w kanara. Zamiast biletów sprawdzał temperaturę uczuć.

 • Pełen sukces Isis Gee

  Komplet punktów od jury, jak i od publiczności - Isis Gee zdecydowanie wygrała konkurs "Piosenka dla Europy".

 • Isis Gee na Eurowizję!

  Zdecydowanym zwycięstwem Isis Gee zakończył się koncert "Piosenka dla Europy 2008", podczas którego wybraliśmy naszego reprezentanta na Eurowizję.

 • Po co nam Eurowizja?

  W sobotę (23 lutego) wieczorem dowiemy się kto będzie w maju reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Główną faworytką jest Natasza Urbańska, gwiazda telewizyjnej Jedynki, która transmituje koncert "Piosenka dla Europy 2008".

Wideo na temat: izabela kopec teledyski
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...