• Informacje na temat:

  izabela korcz

Artykuły na temat: izabela korcz
 • Anna Korcz wyznaje: Usunęłabym chory płód!

  Anna Korcz (49 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • "Na Wspólnej": Anna Korcz nigdy nie zagrała nago. Dlaczego?

  Anna Korcz, czyli Izabela Brzozowska z „Na Wspólnej”, jest jedną z niewielu polskich aktorek, które nigdy nie zagrały... nago. Choć wielu reżyserów marzyło, by ją rozebrać, żadnemu nie udało się namówić jej na udział w scenach erotycznych!

 • Anna Korcz: Człowiek bierze, co mu proponują

  Do tej pory Anna Korcz zagrała kilkadziesiąt ról filmowych, teatralnych i serialowych. Aktorka narzeka jednak, że została przez reżyserów zaszufladkowana i ich zdaniem, nadaje się tylko do roli amantki. Sama zaś, by pokazać całą paletę swoich umiejętności, wolałaby grać czarne charaktery.

 • "Na Wspólnej": Anna Korcz ma smykałkę do biznesu

  ...prowadzenie odpowiada duży zespół ludzi.  Czy w przeciwieństwie do serialowej Izy stosuje pani w życiu zasadę ograniczonego zaufania? - Ale Izabela po wielu oszustwach, które ją dotknęły, też ma różne(...). DOROTA CZERWIŃSKA A co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"? Niebawem Ewa ( Ewa Gawryluk ) zdecyduje się przyjąć od Izabeli (Anna Korcz) propozycję prowadzenia salonu fryzjerskiego...

 • Trudna ciąża w "Na Wspólnej"

  W ciągu najbliższych tygodni w serial u "Na Wspólnej" zmagać będziemy się z problemem dojrzałej ciąży. Kiedy Izabela Brzozowska (Anna Korcz) wyzna prawdę swojemu narzeczonemu Jerzemu Dudkowi (Wojciech Wysocki)?

 • "Na Wspólnej": Anna Korcz lubi wiedzieć, co ją czeka i dlatego chodzi do wróżki

  Anna Korcz, czyli Izabela Brzozowska z "Na Wspólnej", nie kryje, że czasem korzysta z rad... wróżki. Kilka lat temu, gdy leczyła rany po rozwodzie, znajoma wróżka przepowiedziała jej, że spotka wspaniałego mężczyznę i po czterdziestce urodzi mu syna. - Wszystko się spełniło! - mówi dziś aktorka.

 • "Na Wspólnej": Rozbiorą się do naga

  W serialu "Na Wspólnej" klimaty jak z filmu "Dziewczyny z kalendarza". Śmiały pomysł Weroniki, by zdobyć pieniądze na zakup mammobusu, wkroczy w ostatnią fazę. Będzie gorąco!

 • ​"Na Wspólnej": Anna Korcz znika z serialu?

  Anna Korcz z serialem "Na Wspólnej" związana jest od pierwszego odcinka, czyli od 11 lat. Krążą plotki, że w najbliższym czasie aktorka będzie musiała pożegnać się z rolą Izabeli Brzozowskiej. Czy to możliwe, że po tak długim czasie producenci postanowili zawiesić wątek jej bohaterki?

 • Wspomnienia z "Na Wspólnej"

  Serial "Na Wspólnej" obchodził niedawno nie byle jaki jubileusz. 9 września został bowiem wyemitowany 1000 odcinek. Było to dla gwiazd serial u dobrą okazją, by odrobinę powspominać.

Zdjęcia na temat: izabela korcz
Dyskusje na temat: izabela korcz