• Informacje na temat:

  izabela kuna dzieci

Artykuły na temat: izabela kuna dzieci
 • "Baron24": Izabela Kuna była sprzątaczką, nianią i... dziennikarką

  Kiedy Izabela Kuna, czyli Sylwia z "Barona24", była studentką łódzkiej Filmówki, każde lato spędzała w Norwegii, gdzie ciężko pracowała, by zarobić pieniądze, dzięki którym nie musiała potem przez cały rok nie martwić się o finanse.

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • "Singielka": Izabela Kuna woli Boże Narodzenie od Wielkanocy

  Izabela Kuna, czyli Dorota Łapacka z „Singielki”, co rok z niecierpliwością czeka na święta. - Lubię prezenty, których zawsze szykuję bardzo dużo, lubię kolędy, choinkę – mówi.

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • Iza Kuna w ciąży

  Ojcem jest partner życiowy Kuny (38 l.), dwa lata młodszy Marek Modzelewski (36 l.), radio log i jednocześnie dramaturg, współscenarzysta serial u "Barwy szczęścia", gdzie Izabela gra jedną z ról - donosi "Rewia". "Pewnie ludzie pomyślą, że trochę mi się przytyło" - śmieje się aktorka. Izabela Kuna jest już mamą trzynastoletniej Nadii ( ZOBACZ ), której ojcem jest aktor Teatru Polskiego Dariusz...

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • "Barwy szczęścia": Norweski epizod Izy Kuny

  Serialowa Maria Pyrka żadnej pracy się nie boi. Od lat prowadzi własną firmę sprzątającą, a gdy była taka potrzeba potrafiła opuścić Polskę i wyjechać do Anglii czy Finlandii. Okazuje się, że wcielająca się w jej postać Izabela Kuna też ma za sobą podobne doświadczenia.

 • Kuna wraca do "Barw szczęścia"

  Izabela Kuna od dziecka wiedziała, że chce być aktorką. "Mam dość nudny życiorys. Pojechałam na egzaminy do szkoły aktorskiej i się dostałam" - żartuje.

 • "Baron24": Wszystko o żonie Mirka Barona

  Sylwia - żona Mirka Barona (Tomasz Karolak) - w którą w nowym serialu Dwójki "Baron24" wciela się Izabela Kuna, ma w życiu tylko trzy cele - dbać o równowagę psychiczną męża, rzucić palenie papierosów i... schudnąć! Marzy też o powiększeniu rodziny, której oddana jest bez reszty.

 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Nigdy nie bała się stawiać przed sobą ambitnych celów. Nawet ryzykownych. Właśnie podjęła się kolejnego zadania.

Zdjęcia na temat: izabela kuna dzieci
Wideo na temat: izabela kuna dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...