• Informacje na temat:

  izabela kuna jej córka

Artykuły na temat: izabela kuna jej córka
 • Izabela Kuna musiała zmienić wszystkie swoje plany! Przez chorobę!

  Rok temu cieszyła się ze zmian, które szykowały się w jej życiu. Znana z roli Marii Pyrki w "Barwach szczęścia", odeszła z serialu, by podjąć inne wyzwania. Poświęciła się pisaniu scenariusza filmu(...)". Wszak z zawodu jest lekarzem. Na szczęście skończyło się na strachu, choć zmian pani Izabela nie uniknęła. "Każdego ranka bierze garść leków. Przestała też gnać, uspokoiła się. Wróciła do pracy nad...

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • ..." (2008) i "Idealny facet dla mojej dziewczyny" (2009) Tomasza Koneckiego, "Galerianki" (2009) Katarzyny Rosłaniec i "Śniadanie do łóżka" (2010) Krzysztofa Langa. Często występuje w serialach. Zobaczyć(...)" promującego walkę z rakiem. W tym samym roku wydała książkę "Klara". W sieci prowadzi swój własny blog. Jej mężem jest scenarzysta i dramaturg Marek Modzelewski. Ma z nim córkę Nadię i syna Stanisława.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Pochwalili się córkami

  Na premierze sztuki "W małym dworku" w Och-Teatrze wprost roiło się od znanych z seriali gwiazd. Niektóre z nich skorzystały z okazji, by pochwalić się znajomym swoimi córkami.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • "Baron24": Nikt nie będzie tym, za kogo się podaje!

  Mecwaldowski), który za wszelką cenę będzie chciał odzyskać względy swej dawnej ukochanej, a obecnej żony Mirka, Sylwii (Izabela Kuna). Nieoczekiwanie Staszek znajdzie sprzymierzeńca w wiecznie ze wszystkiego niezadowolonej teściowej Barona! Teresa (Iwona Bielska) uzna bowiem, że jeśli zięć straciłby firmę, jej córka wreszcie mogłaby wyjechać w daleki świat i uwolnić się od mężczyzny, u boku...

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • Jednoręki bandyta

  Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

Zdjęcia na temat: izabela kuna jej córka