• Informacje na temat:

  izabela małysz rajd

Artykuły na temat: izabela małysz rajd
 • Adam Małysz i jego żona Izabela wezmą udział w "Azja Express"? Co za wiadomość!

  TVN namawia go do udziału w popularnym programie, „Azja Express”. Z żoną, która też kocha przygodę. Czyżby Adam Małysz (40 l.) i Izabela (39 l.) skusili się na propozycję stacji?

 • Adam Małysz: Jego żona drży o niego!

  Izabela Małysz (36 l.) bardzo przeżywała start swojego męża w Rajdzie Dakar.

 • Małysz: Świąteczny egzamin

  ...pasją Małysza jest jazda terenówkami. Skoczek już zastanawia się nad startem w rajdach samochodowych. Jego celem jest start w rajdzie Dakar, dwa tygodnie walki z pustynią i sobą samym. - Jeśli miałoby(...) Wielkanoc spędzamy jak większość polskich rodzin. Bywa, że włączymy telewizor, ale nie spędzamy przed nim dużo czasu - tłumaczy Iza Małysz w wywiadzie dla "TeleTygodnia". Skoczek nie ukrywa, że chce szybko...

 • Żona Małysza w "Tańcu z gwiazdami"?!

  Nie wiadomo, czy w jesiennej edycji show zobaczymy naszego najsłynniejszego skoczka, ale za to najprawdopodobniej pojawi się w niej... jego żona Izabela .

Wideo na temat: izabela małysz rajd
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...