• Informacje na temat:

  izabela piosenkarka

Artykuły na temat: izabela piosenkarka
 • "Klan": Izabela Trojanowska nie obchodzi urodzin i imienin

  ...miejscu na ziemi, to spotykamy się tylko wtedy, kiedy mamy czas, a takie daty nie są jakimś większym pretekstem do spotkań - mówi agencji Newseria Lifestyle Izabela Trojanowska. Piosenkarka co(...), żeby pooddychać świeżym powietrzem bez smogu - mówi Izabela Trojanowska. Piosenkarka z przyjemnością bierze także udział w zawodach wędkarskich z gwiazdami. Niejednokrotnie już zdarzyło jej się...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • "Klan": Izabela Trojanowska lubi być dopięta na ostatni guzik

  Choć Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross z „Klanu”, już jakiś czas temu skończyła 60 lat, w niczym nie przypomina... emerytki. Aktorka i piosenkarka wciąż zachwyca urodą i wciąż pozostaje jedną z najelegantszych polskich gwiazd. Twierdzi, że jako artystka musi dbać o wygląd, bo jest to winna swojej publiczności.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Izabela Trojanowska zachwycona nagrodą!

  Izabela Trojanowska (60 l.) zapracowała na tę nagrodę.

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska nie żyje. Ostatnie dni życia były koszmarem

  Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła 1 maja po wyczerpującej walce z rakiem trzustki. Miała 80 lat. Ostatnie dni były dla niej wyjątkowo ciężkie.

 • Izabela Trojanowska żałuje

  Izabela Trojanowska, piosenkarka i aktorka znana obecnie dzięki głównie z roli Moniki z serial u "Klan" żałuje, że ma tylko jedną córkę.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska najadła się strachu!

  Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (76 l.) trafiła niedawno do szpitala! Jak się dziś czuje?

 • Izabela Trojanowska od czasu do czasu pojawia się na bankietach. Po "Pokazie Stołów Wielkanocnych" w Hotelu Sobieski, wiadomo już, dlaczego tak rzadko.

Wideo na temat: izabela piosenkarka
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...

Dyskusje na temat: izabela piosenkarka
 • Re: "Klan": Bolesne sekrety Lubiczów sprzed lat wyjdą na jaw

  Pani Izabela Trojaniwska to jest naprawdę super kobieta zarówno piosenkarka jak tez i aktorka nie słyszałem żeby która ze współczesnych celebrytek jej dorównała.

 • Re: Izabela Trojanowska została... Miss Borewicz

  SUPER KOBIETA i AKTORKA , PIOSENKARKA IZA TROJANOWSKA GRATULACJE

 • Izabela Trojanowska, którą...

  Przepiekna kobieta, zdolna piosenkarka, dobra aktorka, bardzo ja kochamy, szkoda,ze nie przyjezdza do Wilna. Pozdrowienia!

 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  tez pamietam te czasy,jestesmy w jednym wieku,jako piosenkarka byla bardziej znana,niz aktorka,mylono ja z Jarocka,jednak przyznam ze byla wielka gwiazda,jak na tamte czasy,to fakt znikla nagle,i tez nagle dziwnie przestano o niej mowic i pisac,jakby nie istniala,podobnie jak z Kalina Jedrusik,ktora podpadla gomolkowej,wiec jakas przyczyna byla ,napewno,nie z wlasnej woli tego pragnela Izabela