• Informacje na temat:

  izabela scorupco i mariusz czerkawski

Artykuły na temat: izabela scorupco i mariusz czerkawski
 • Izabela Scorupco porzuciła Hollywood dla rodziny!

  O Fabryce Snów marzą aktorki z całego świata. Ale zaistnieć tam mogą nieliczne. Izabelli Scorupco (44 l.) się to udało. Dlaczego zrezygnowała?

 • Córka Czerkawskiego i Scorupco doceniona przez Obamę

  Mariusz Czerkawski był gościem w programie "Studio Weekend", w którym opowiedział m.in. o swojej córce z małżeństwa z Izą Scorupco. Nastolatka mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych ze swoją mamą(...) uważanych już za elitę i przyszłość demokracji. (...) To było niesamowite wyróżnienie" - mówił Mariusz Czerkawski. Ciekawe, czym zaskoczy sportowca jego drugie dziecko - syn Iwo z obecnego małżeństwa...

 • Michał Żebrowski na pierwszej randce pokłócił się z przyszłą żoną. Nie wiedziała, że jest "znany"

  ...komentowano w mediach jego zauroczenie poznaną w 1997 r. na planie "Ogniem i mieczem" Izabelą Scorupco (47 l.). Aktorka była wówczas żoną Mariusza Czerkawskiego, mamą maleńkiej córeczki. Wspólna...

 • Nowa postać

  Po zakończeniu kariery sportowej najsłynniejszy polski hokeista Mariusz Czerkawski postanowił na poważnie zająć się aktorstwem. Już jesienią zobaczymy go w serialu "Tylko miłość".

 • Nowa postać w "Tylko miłość"

  Po zakończeniu kariery sportowej najsłynniejszy polski hokeista Mariusz Czerkawski postanowił na poważnie zająć się aktorstwem. Już jesienią zobaczymy go w serial u "Tylko miłość".