• Informacje na temat:

  izabela skrybant - dziewiatkowska

Artykuły na temat: izabela skrybant - dziewiatkowska
 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska już po operacji!

  Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (78 l.) na nowo może cieszyć się dobrym wzrokiem.

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska najadła się strachu!

  Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (76 l.) trafiła niedawno do szpitala! Jak się dziś czuje?

 • Zespół Sunrise nagrywa nową, rockową wersję tego i innych przebojów Tercetu Egzotycznego! A pomaga w tym sama Izabela Skrybant-Dziewiątkowska.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska: Doszło do zdrady?

  Historia Tercetu Egzotycznego to nie tylko ponad pół wieku poruszającej przygody muzycznej, ale też historia płomiennego uczucia, które połączyło wokalistkę Izabelę Skrybant-Dziewiątkowską (76(...), zaledwie 22-letnia, Izabela trafiła do tworzącego się Tercetu Egzotycznego, była rozwódką, próbującą ułożyć sobie życie z innym mężczyzną. Jej nietuzinkowa uroda wzbudzała pożar w niejednym męskim...

 • Kim Nowak z gwiazdą Tercetu Egzotycznego!

  6 listopada ukaże się płyta "Wilk" grupy Kim Nowak. W jednym z utworów Fisza, Emade i Michała Sobolewskiego gościnnie wsparła Izabela Skrybant Dziewiątkowska, wokalistka Tercetu Egzotycznego.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska o walce z rakiem trzustki: Ból potworny

  Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (77 l.), gwiazda Tercetu Egzotycznego, opowiedziała o swojej wyczerpującej walce z rakiem trzustki.

 • Gwiazdy pod okiem Polsatu

  Telewizja Polsat wyemituje w październiku pierwszy odcinek programu, w którym widzowie przez trzy dni i dwie noce będą śledzić dwoje znanych artystów, zamkniętych w domu. Jako pierwszych zobaczymy Pawła Kukiza i Izabelę Skrybant-Dziewiątkowską, wokalistkę Tercetu Egzotycznego.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska o walce z rakiem: "Jestem jeszcze bardzo słaba"

  Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (78 l.) z Tercetem Egzotycznym związała się dawno, bo w 1963 roku, gdy zespół powstawał. Wraz z kolegami grają już od 55 lat! Niestety, wokalistka była zmuszona zrobić sobie przerwę w koncertowaniu. A to wszystko przez straszną chorobę...

 • Zakwitły kolczaste opuncje

  Tercet Egzotyczny "Noc w Ekwadorze", MTJ

Wideo na temat: izabela skrybant - dziewiatkowska
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...