• Informacje na temat:

  izabela trojanowska fryzura

Artykuły na temat: izabela trojanowska fryzura
 • Izabela Trojanowska: jej córka dostała angaż w "Klanie"! To dzięki sławnej matce?

  ...​Izabela Trojanowska (60 l.) jest doskonale znana polskiej widowni. Od lat można ją oglądać w serialu „Klan”, gdzie wciela się w postać Moniki Ross. Być może wkrótce u jej boku zagra także córka Roxana (23 l.)!

 • ​"Klan": Rozwód z powodu zmiany fryzury?

  Monika (Izabela Trojanowska) wyraźnie da Feliksowi (Jan Piechociński) do zrozumienia, że jeśli w ich wspólnym życiu nie nastąpią poważne zmiany, to będą musieli się rozstać. - Trzeba zerwać z przeszłością - stwierdzi i postanowi rozpocząć życiową rewolucję od rewolucji na własnej... głowie.

 • Może zmienić się nie do poznania!

  Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z „Klanu”, twierdzi, że ma bardzo elastyczną twarz, którą łatwo można zmienić makijażem i fryzurą.

 • Wszystko czego dziś chcę

  ...zdążyła się pani przyzwyczaić, że Izabela Trojanowska jest bardzo dobra? Że ma charyzmę? – Wiem to od moich fanów. Gdy zaczynałam edukację sceniczną u Danuty Baduszkowej, od samego początku(...), że wszystkie kobiety chciały wyglądać jak Trojanowska. Jak się pani wtedy czuła? - Nie przeszkadzało mi to, choć bywało, że nie zauważano mnie na ulicy, gdyż nie malowałam się w ciągu dnia...

 • Izabela Trojanowska: Wzloty i upadki "boskiej Izy"

  Jej życie to poruszająca historia wzlotów i upadków. Z tej lekcji umiała wyciągnąć wnioski.

Zdjęcia na temat: izabela trojanowska fryzura
Wideo na temat: izabela trojanowska fryzura
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...