• Informacje na temat:

  izabela trojanowska gdzie mieszka

Artykuły na temat: izabela trojanowska gdzie mieszka
 • Izabela Trojanowska: Córka potrzebuje jej wsparcia!

  Izabela Trojanowska wie, że jej córka właśnie teraz bardzo jej potrzebuje. Dlatego w każdej wolnej chwili kontaktuje się z Roxaną (26 l.) i stara się być dla niej jak największym wsparciem.  "Roxana kończy prawo w Berlinie, gdzie mieszka i przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej. Całymi dniami przesiaduje w bibliotece. Wiem, że jest jej ciężko, bo prawo to trudny kierunek, ale zbliża się...

 • Wszystko czego dziś chcę

  Jako dwudziestolatka stała się gwiazdą. Mężczyźni ją uwielbiali, kobiety naśladowały jej styl. Potem wyjechała i żyła z daleka od kraju. Dziś mieszka w Polsce, gra w „Klanie” i wkrótce wyda płytę. Nam zdradza, czego pragnie.

 • "Klan": Wszystko o świętach w serialu!

  ...siedzieć będzie przy stole na plebanii w Trąbkach, gdzie - jak się okazało - mieszka jej biologiczna matka. Zaproszenie na wigilię do Trąbek sprawi przybranej córce nieodżałowanego Ryśka Lubicza (Piotr(...) Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk) na Sadybie. Monika (Izabela Trojanowska) w ostatniej chwili zrezygnuje ze świątecznej wizyty u siostry... Dlaczego? Monika z niecierpliwością czekać...

 • Koniec małżeństwa Trojanowskiej?

  Choć Izabela Trojanowska, znana aktorka i piosenkarka, dementowała plotki o swoim rzekomym rozwodzie z mężem, to jednak wygląda na to, że jej małżeństwo pozostaje już tylko na papierze.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Bank wciąż otwarty!

  Jeśli ktoś pamięta zespół Bank, który zdobył popularność w Polsce na początku lat 80. albumem "Jestem panem świata", to mamy dobrą wiadomość. Zespół istnieje i nagrywa, choć jego muzycy na co dzień przebywają za naszą zachodnią granicą, a do Polski przyjeżdżają od czasu do czasu grać koncerty.