• Informacje na temat:

  izabela trojanowska operacja plastyczna

Artykuły na temat: izabela trojanowska operacja plastyczna
 • Izabela Trojanowska (60 l.) pójdzie w ślady koleżanek z show-biznesu!

 • "Klan": Monika u dr Botoks! Co na to Feli?

  Monika (Izabela Trojanowska) uda się do gabinetu medycyny estetycznej Kos-Med, który polecił jej brat Paweł (Tomasz Stockinger) zamiast operacji plastycznej. Sprawdź, co z tego wyniknie!

 • "Klan": Ramona wpije się w usta Jaśka!

  W końcu spełni się wielkie marzenie Jaśka (Paweł Grządziel), bo Ramona (Anna Matysiak) namiętnie go pocałuje. Monika (Izabela Trojanowska) za wszelką cenę będzie chciała poddać się operacji plastycznej, a Małgosia (Suzanna von Nathusius) powie psychologowi sądowemu, że woli mieszkać z ojcem (Tomasz Bednarek) niż z matką (Magdalena Wójcik). Poznaj szczegóły!

 • Z botoksem za pan brat

  Nadeszły czasy kultu młodości. Starość nie jest w modzie. Coraz więcej gwiazd poprawia urodę, jednak wiele z nich się do tego nie przyznaje.

Zdjęcia na temat: izabela trojanowska operacja plastyczna
Wideo na temat: izabela trojanowska operacja plastyczna
 • Tak Trojanowska poprawiała urodę

  Izabela Trojanowska opowiada o swojej operacji plastycznej.

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...