• Informacje na temat:

  izabela trojanowska w spa

Artykuły na temat: izabela trojanowska w spa
 • ...fanów do wspólnej kąpieli.  Gosia Socha pokonywała baseny, gdy Wojtek Błach zapraszał do Spa.  Katarzyna Zielińska na plaży. Aktorka z wesołym dystansem sama często przypomina w mediach społecznościowych o swoich nieudanych kreacjach. W tym okresie Małgorzata Kożuchowska nie była jeszcze ikoną mody i dobrego gustu.  Izabela Trojanowska zachwalała klinikę medycyny estetycznej.                                

Wideo na temat: izabela trojanowska w spa
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...

Dyskusje na temat: izabela trojanowska w spa
 • Re: Izabela Trojanowska podczas wizytyt w sa...

  wole miec troche zmarszczek niz poddac sie serii operacji plastycznych. Uwazasz, ze tak by wygladala bez pomocy chirurga i wiecznych zabiegow w SPA? Zwykle kobiety nie maja na to pieniedzy a i tak wiele z nich dba o siebie i wcale zle nie wyglada.