• Informacje na temat:

  izabela zwierzyńska dieta

Artykuły na temat: izabela zwierzyńska dieta
 • Gwiazdy gotują i... dbają o linię!

  Jak zachować wieczną młodość? To pytanie nurtuje nie tylko nas. Aktorzy też intensywnie o tym myślą. Bo kto woli zmianę diety i trybu życia od wizyty u chirurga? Wiem, co jem Naszą faworytką jest 37-letnia Alicia Silverstone. Aktorka, którą pamiętamy z ról buntowniczek, przyznaje, że jej życie odmieniła dieta. Niemal 16 lat temu przeszła na weganizm. Kupiła dom z dużym ogrodem i uprawia...

 • Zaszalałabym!

  Izabela Zwierzyńska cieszy się, że w życiu jej bohaterki z "Barw szczęścia" - Iwony Pyrki, tak wiele się dzieje. Prywatnie aktorka też nie narzeka na nudę: tańczy, gotuje, zajmuje się modą oraz uczy się języków.

Wideo na temat: izabela zwierzyńska dieta
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...

Dyskusje na temat: izabela zwierzyńska dieta