• Informacje na temat:

  izabella scorupco

Artykuły na temat: izabella scorupco
 • Piękna córka Izabelli Scorupco

  Izabella Scorupco jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Urodę po znanej mamie odziedziczyła jej córka, Julia. Dziewczyna niedawno skończyła 22 lata. Czy pójdzie w ślady jedynej polskiej dziewczyny Bonda?

 • Izabella Scorupco alpinistką

  Martin Campbell, twórca filmu "Goldeneye", jednej z części przygód Jamesa Bonda, kończy w Nowej Zelandii realizację filmu "The Vertical Limit", według scenariusza Roberta Kinga. Jest to opowieść o młodych alpinistach, a w rolach głównych występują Izabella Scorupco, Chris O'Donnell i Scott Glenn.

 • Izabella Scorupco wzięła ślub z miliarderem! Wyglądała zjawiskowo!

  Izabella Scorupco (48 l.) postanowiła kolejny raz wyjść za mąż. Jej wybranek to szwedzki biznesmen i miliarder...

 • Izabella Scorupco w Polsce

  Przez kilka dni, od 6 do 10 stycznia, przebywała w Polsce Izabella Scorupco. Gwiazda wraz z córeczką Julią przyjechała na kilka dni do Warszawy, aby promować swój najnowszy film, thriller Martina Cambella "Granice wytrzymałości" ("Vertical Limit"). W poniedziałek, 8 stycznia, odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem aktorki.

 • Izabella Scorupco wyszła za szwedzkiego biznesmena! Tygodnik zdradza szczegóły związku!

  Izabella Scorupco (49 l.) kolejny raz została mężatką i wygląda na to, że jest niezwykle szczęśliwa z tego powodu. Tygodnik "Świat i Ludzie" postanowił wyjawić, kim jest nowy ukochany gwiazdy.

 • Izabella Scorupco w "Egzorcyście"!

  Producenci horroru "Exorcist: The Beginning" postanowili gruntownie zmienić gotowe już dzieło. W związku z tym zarządzono nakręcenie wielu nowych scen i wycięcie części materiału powstałego pod kierunkiem zwolnionego reżysera Paula Schradera. Na całym zamieszaniu skorzysta polska aktorka Izabella Scorupco ( "GoldenEye" , "Ogniem i mieczem" , "Granice wytrzymałości" ), która weźmie udział

 • Izabella Scorupco pokazała młodego kochanka! Pasują do siebie?

  Izabella Scorupco (49 l.) mimo upływających lat wciąż zachwyca urodą. Nic dziwnego, że mężczyźni wciąż tracą dla niej głowę. Jednak miejsce u jej boku jest znów zajęte i to przez o wiele młodszego od niej mężczyznę!

 • Scorupco wraca do Polski

  Mogło się wydawać, że piękna aktorka zapomniała o Polsce. Izabella Scorupco na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, a u nas nie było jej kilka lat. Ale to się zmieni.

 • Tabloid ujawnia prawdę o miliarderze Izabelli Scorupco! Tak dorobił się nowy mąż aktorki!

  Izabella Scorupco (48 l.) właśnie po raz trzeci wyszła za mąż. Komu tym razem udało się skraść serce pięknej aktorki?

 • Nowa rola Izabelli Scorupco

  Izabella Scorupco ("GoldenEye", "Ogniem i mieczem"), której ostatni film "Vertical Limit" Martina Campbella, można od niedawna oglądać na ekranach amerykańskich kin, prowadzi końcowe negocjacje na temat swego udziału w nowym projekcie Roba Bowmana "Reign of Fire". W filmie na pewno wystąpią Christian Bale ("Shaft", "American Psycho") i Matthew McConaughey ("Kontakt", "EdTV"). Swego czasu

Zdjęcia na temat: izabella scorupco
Dyskusje na temat: izabella scorupco