• Informacje na temat:

  j k rowling zdjęcia

Artykuły na temat: j k rowling zdjęcia
 • "Dr Who": Pierwsze wieści o spin-offie

  ...jeszcze w tym roku na antenie BBC Three i będzie przedstawiać losy uczniów z liceum Coal Hill (szkoła ta po raz pierwszy pojawiła się w pierwszym odcinku "Doktora Who" z 1963 roku). Zdjęcia(...) "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling, "Czarodziei" Lva Grossmana i wspomnianej wyżej Buffy. #Class #DoctorWho pic.twitter.com/wNHsmUegGo " additional="— Doctor Who Official (@bbcdoctorwho)" date...

 • Rowling wygrała sprawę o zdjęcia

  Autorka serii o Harrym Potterze Joanne Rowling wygrała przed sądem sprawę o zdjęcia zrobione w 2004 roku jej synowi przez jednego z paparazzich.

 • "Harry Potter i Książę Półkrwi" w Krakowie

  ...wiedzieć dosłownie wszystko, ale popularność jest dla mnie bardzo miła. Bardzo cieszę się, że mogłem spotkać się z polskimi miłośnikami magii książek Rowling" - mówił podekscytowany Matthew. Aktor(...) nauczycielkę" - przyznała aktorka, którą w filmie najbardziej ekscytują mecze quidditcha. W nowej części sagi Joanne Kathleen Rowling o nastoletnim czarodzieju, Ginny odgrywa niemałą rolę. Młodsza siostra Rona...

 • Kuzyn Rowling to "Harry Potter"?

  Kuzyn J.K. Rowling, Ben, jest wściekły, że autorka cyklu o "Harrym Potterze" nie chce przyznać, iż postać małego czarodzieja jest wzorowana na przeżyciach z jego dzieciństwa. Mężczyzna żąda od pisarki wypłaty procentu od 774 mln dolarów, które zarobiła na serii książek.

 • "Harry Potter 3": Zdjęcia w Szkocji

  Alfonso Cuaron, reżyser filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", odwiedził w połowie listopada Szkocję. Część planowanych na rok 2003 zdjęć do tej produkcji będzie kręcona właśnie w tym kraju. Szkoci przygotowują się już na przyjęcie licznej ekipy filmowców. Licząca około 400 osób ekipa twórców filmowej ekranizacji trzeciej części powieści J.K. Rowling, pojawi się na początku 2003 roku w okolicy

 • Nowe zdjęcia Harry'ego Pottera

  Nowe fotosy z filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" zostały opublikowane w najnowszej edycji magazynu "Vanity Fair". Autorką zdjęć jest słynna fotografik Annie Leibovitz. Wśród zdjąć są między innymi obrazy głównego bohatera, a także portrety pozostałych uczniów Hogwartu. Kilka fotosów przedstawia ekipę pracującą nad niecierpliwie oczekiwanym filmem.

 • Walczy w sądzie o zdjęcie syna

  Pisarka Joanne Rowling w poniedziałek ponowiła prośbę do sądu o zakazanie mediom publikacji wykonanego przez paparazzich zdjęcia jej syna. Podobny wniosek został odrzucony przez londyński sąd w ubiegłym roku.

 • Autorka "Pottera" i afera podsłuchowa

  J.K. Rowling, autorka bestsellerowych książek o Harrym Potterze, powiedziała w czwartek, że czuła się "oblężona" przez natrętnych dziennikarzy, którzy nie chcieli uszanować jej prywatności. Rowling zeznawała przed komisją badającą postępowanie mediów.

 • Charytatywny Harry Potter

  Joanne K. Rowling, autorka bestsellerowych powieści o przygodach Harry'ego Pottera, postanowiła zorganizować aukcję, podczas której licytować będzie można... dwie małe role w filmowej adaptacji czwartej książki cyklu, obrazie "Harry Potter i czara ognia". Osoby, które zaoferują największe sumy, pojawią się na planie filmu, do którego zdjęcia mają być realizowane od kwietnia 2004 roku.

 • Film o autorce Harry'ego Pottera

  JK Rowling zostanie bohaterką filmu. W rolę słynnej i nieprzyzwoicie bogatej pisarki wcieli się Poppy Montgomery - to australijska aktorka znana w Polsce z serialu "Bez śladu".