• Informacje na temat:

  ja rule aktor

Artykuły na temat: ja rule aktor
 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Bill Cosby, czyli Dr Heathcliff "Cliff" Huxtable Grany przez niego Cliff otrzymał w 2004 roku tytuł "Najlepszego telewizyjnego taty wszech czasów" nadany mu przez TV Guide, za tę rolę aktor(...) Coppoli, w którym Cosby wystąpił u boku Robina Williamsa. W latach 1998- 2000 aktor prowadził program "Kids Say the Darndest Things" znany w Polsce jako ''Bill Cosby i dzieciaki". Zaangażował się...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Lohan ćpała przez stres

  Lindsay Lohan twierdzi, że po kilku niespokojnych latach bardzo chciałaby się teraz skupić na swojej karierze. Aktorka powiedziała niedawno prasie, że u podstaw jej imprezowego życia leżał ogromny stres związany z pracą.

 • Ja Rule ponownie aktorem

  Ja Rule zagra w "Assault on Precinct 13", remake'u klasycznego filmu Johna Carpentera z lat 70. Popularny raper wcieli się w rolę Smiley'ego, drobnego gangstera, który dziwnym trafem znajduje się w centrum wydarzeń.

 • Ja Rule gangsterem

  Ja Rule zagra główną rolę w filmie "Back In The Day". Oprócz sławnego rapera w tej hollywoodzkiej produkcji pojawią się aktorzy Ving Rhames ("Mission Impossible") oraz Joe Morton ("Terminator 2"). Akcja filmu będzie się rozgrywać w środowisku gangów ulicznych Portoryko.

 • Robert De Niro: Hugh Grant i Tyrese

  Wszystko wskazuje na to, iż przyszły rok będzie bardzo pracowity dla Roberta De Niro. Kilka dni temu informowaliśmy , że aktor zagra główną rolę w filmie "Rule Number Three", który dla studia Fox 2000 przygotowuje Rob Bowman. Według najnowszych doniesień na planie produkcji aktorowi towarzyszyć będzie Hugh Grant ( "Dziennik Bridget Jones" , "Był sobie chłopiec" ).

 • Gangster Ving Rhames

  Ving Rhames ( "Pulp Fiction" , "Champion" ) i raper Ja Rule ( "Szybcy i wściekli" , "Wpół do śmierci" ) zagrają w niezależnym filmie "Back in the Day". Obraz będzie dreszczowcem o człowieku, który zaufawszy przyjacielowi, wplątuje się w aferę kryminalną. Produkcja rusza już we wrześniu.

 • Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling przedstawia sobą pewną zagadkę i, szczerze mówiąc, podoba mu się to. Nie chodzi jednak o to, że celowo stara się być trudny czy tajemniczy - pospiesznie wyjaśnia sam zainteresowany.

 • Lindsay Lohan sprawia kłopoty na planie

  Aktorzy oraz ekipa pracująca z Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" ) na panie filmu "Bobby" narzekają na zachowanie młodej gwiazdy. William H. Macy ( "Cooler" ) powiedział nawet, że niesfornej Lohan "należy skopać tyłek".

 • Ryan Gosling samobójcą

  Ryan Gosling ( "Fanatyk" , "Śmiertelna wyliczanka" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ewana McGregora ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) w filmie "Stay". Młody aktor wcielić się ma w studenta, który zamierza popełnić samobójstwo. Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się w październiku.