• Informacje na temat:

  ja rule zdjęcia

Artykuły na temat: ja rule zdjęcia
 • Nieodpowiedzialna Lohan

  Lindsay Lohan (20 l.) zachowuje się bardzo nieodpowiedzialnie na planie swojego nowego filmu "Georgia Rule". Została z tego powodu publicznie skrytykowana przez reżysera Jamesa G. Robinsona.

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Lenny’ego Kravitza, z którym w 1987 roku wzięła ślub w Las Vegas, a rok później urodziła mu córkę. Przez pewien czas para współpracowała ze sobą: Bonet współtworzyła płytę "Let Love Rule...

 • Lenny Kravitz w Łodzi: Co usłyszymy?

  Aktualizacja: Z powodu choroby artysty koncert Lenny'ego Kravitza w Łodzi został przeniesiony na 15 grudnia. Poniżej możecie przeczytać naszą zapowiedź niedoszłego występu, który miał się odbyć 3 listopada.

 • Lohan ćpała przez stres

  ...sobie sprawy, że takie życie wpływa na moją pracę, na wszystko, do czego dążyłam". - powiedziała gwiazda magazynowi Paper. Producenci filmu "Georgia Rule" przypięli jej plakietkę "rozpuszczonego...

 • Lenny Kravitz powraca do Łodzi: Co usłyszymy na koncercie?

  W poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się koncert Lenny'ego Kravitza. Pierwotnie ten występ miał się odbyć 3 listopada, ale w ostatniej chwili (muzyk był już w Łodzi) z powodów zdrowotnych został przełożony.

 • Ja Rule gangsterem

  Ja Rule zagra główną rolę w filmie "Back In The Day". Oprócz sławnego rapera w tej hollywoodzkiej produkcji pojawią się aktorzy Ving Rhames ("Mission Impossible") oraz Joe Morton ("Terminator 2"). Akcja filmu będzie się rozgrywać w środowisku gangów ulicznych Portoryko.

 • Ja Rule walczy ze Stevenem Seagalem?

  Amerykański raper Ja Rule, którego ostatnio możemy usłyszeć w duecie z Jennifer Lopez, będzie mógł wkrótce wykazać się znajomością sztuki walk wschodnich. A wszystko to dzięki roli w filmie "Lockdown", w którym wystąpi u boku samego Stevena Seagala.

 • Gangster Ving Rhames

  Ving Rhames ( "Pulp Fiction" , "Champion" ) i raper Ja Rule ( "Szybcy i wściekli" , "Wpół do śmierci" ) zagrają w niezależnym filmie "Back in the Day". Obraz będzie dreszczowcem o człowieku, który zaufawszy przyjacielowi, wplątuje się w aferę kryminalną. Produkcja rusza już we wrześniu.

 • Ryan Gosling samobójcą

  Ryan Gosling ( "Fanatyk" , "Śmiertelna wyliczanka" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ewana McGregora ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) w filmie "Stay". Młody aktor wcielić się ma w studenta, który zamierza popełnić samobójstwo. Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się w październiku.