• Informacje na temat:

  jabłczyńska i jej piersi

Artykuły na temat: jabłczyńska i jej piersi
 • Nowe piersi Jabłczyńskiej

  Moda na powiększanie biustów trwa. Kolejną celebrytką, która prawdopodobnie powiększyła sobie piersi, jest 23-letnia Joasia Jabłczyńska...

 • Nowa miłość - tuż po śmierci narzeczonego

  ...​Na planie serialu "Na Wspólnej" iskrzy od emocji. Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska) pozna co to znaczy "sercowe rozterki". I będzie przerażona, bo zacznie ją ogarniać uczucie do poznanego w szpitalu sympatycznego właściciela stadniny koni, Pawła Wolińskiego (Rafał Cieszyński).

 • Szapołowska zagrożona

  ...walorami. Głos ma na pewno Kacper Kuszewski, przebojowy w przeboju Kukiza i Piersi, Olga Bończak, która tym razem widziała "Orła cień" czy Wojtek Medyński, który do tańca "na ściernisku" grupy Golec(...) spódniczką i wspaniałymi nogami, na co zwróciło uwagę nawet jury), Joasia Jabłczyńska (toną czerwonych korali na szyi i nieludzko długimi rzęsami) oraz - co było do przewidzenia - Michał Misiek Koterski...

 • Niezwykłe spotkanie Marty i Pawła!

  Marta usilnie próbuje wrócić do normalnego życia. Zaczyna od pracy - niestety, to przerasta jej siły... Trauma, którą przeżywa, przeprowadzając wywiad, motywuje ją, żeby szukać pomocy u psychologa! Na korytarzu, przed gabinetem, spotyka Pawła Wolińskiego. I nie jest to zwykłe spotkanie... Czyżby Marta czuła, że Paweł ma serce Janusza?!

 • Jak Oni się starają

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Tomasz Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "jak Oni śpiewają".

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.