• Informacje na temat:

  jabłczyńska wakacje

Artykuły na temat: jabłczyńska wakacje
 • Joanna Jabłczyńska: Ojciec będzie na moim ślubie

  Małżeństwa zawsze będę się bała, przyznaje szczerze Joanna Jabłczyńska (31 l.), aktorka i prawniczka. Często jest pytana o miłość, bo dawna gwiazda programów dziecięcych jest już dorosłą kobietą(...) − mizerna. Zdecydowałam, że nie pójdzie do przedszkola. Zostałam z nią w domu, stąd nasza bliska relacja − mówi Bożena Jabłczyńska. Z zawodu jest położną, pracowała w szpitalu. Jabłczyńscy mieszkali...

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

 • Joanna Jabłczyńska: Chciałabym wziąć ślub kościelny

  .... Zawsze mnie wspierała we wszystkich moich działaniach, pocieszała w chwilach porażek. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, a ona na mnie. Lubimy spędzać razem czas. Ostatnio zrobiłyśmy sobie wakacje...

 • Wielki finał "jak Oni śpiewają"

  W najbliższą sobotę, 31 maja, po 3 miesiącach ostrej rywalizacji w finale III edycji "jak Oni śpiewają" zmierzą się Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Respondek i Kacper Kuszewski.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chce mieć własną kancelarię radcowską!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", traktuje aktorstwo jak miłą przygodę, która jednak - z czego doskonale zdaje sobie sprawę - kiedyś się skończy. - Zarabiam jako aktorka na własną... kancelarię radcowską - mówi, dodając, że jej otwarcie zaplanowała na jesień.

 • Ekipa "Na Wspólnej" idzie na wakacje!

  Wszyscy uczniowie wiedzą, że koniec czerwca, to koniec roku szkolnego. Dla ekipy serial u "Na Wspólnej" natomiast to koniec sezonu. Aktorzy, reżyserzy i wszyscy inni pracujący przy tworzeniu tej produkcji mają przerwę aż do września.

 • Organizator kampanii z Jabłczyńską odpowiada Łepkowskiej!

  ...ma charakter międzynarodowy i gwiazdy biorą w niej udział nieodpłatnie. Sama Jabłczyńska nie kryje, że jest zaskoczona atakiem scenarzystki: - Idea kampanii sprowadza się do tego, by pomóc...

 • Dom musi kupić mi mąż!

  Jak Joanna Jabłczyńska znajduje czas, by godzić pracę w serialu i kancelarii prawniczej ze studiami podyplomowymi? A do tego z nurkowaniem u brzegów rajskiej wyspy?

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska jak Rambo

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z "Na Wspólnej", nie potrafi usiedzieć na miejscu. Słynie z prowadzenia aktywnego trybu życia, a jak mówi, sport jest dla niej sposobem na gorszy dzień. Jej ukochaną dyscypliną jest kolarstwo. Z rowerem podróżuje po Polsce i po świecie.

 • J. Jabłczyńska znów zakochana?

  Joanna Jabłczyńska, młoda aktorka znana z ról w serial u "Na Wspólnej" i komedii romantycznej "Dlaczego nie!" zerwała niedawno zaręczyny. Powodem miał być... Przemysław Cypryański!

Wideo na temat: jabłczyńska wakacje
 • Joanna Jabłczyńska: Rajskie wakacje w Tunezji

  Joanna Jabłczyńska wybrała się z "Dzień dobry Wakacje" na urlop do Tunezji. Podczas wypoczynku gwiazdka relaksowała się w spa, kąpała w płatkach róż i grała w golfa, którego nie znosi. Zobaczcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jabłczyńska wakacje