• Informacje na temat:

  jacek adams

Artykuły na temat: jacek adams
 • "Robert Kirkman: Nieznana historia komiksu": Komiksy od podszewki

  ...twórców Kryptończyka z DC Comics. Co ważne, wiele uwagi poświęcono również Nealowi Adamsowi (pisarz, redaktor, wydawca), który najbardziej pomógł Schusterowi i Siegelowi w walce o prawa autorskie...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • "Dr Quinn": Spotkanie po latach

  Douglas, Henry G. Sanders, Jonelle Allen, Geoffrey Lower, Frank Collison i Jason Leland Adams (od lewej na zdjęciu grupowym). - Pomysł wskrzeszenia "Dr Quinn" w makabrycznym wydaniu zachwycił mnie...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Zaczarowana" na wojnie

  Amy Adams, znana z roli Giselle w "Zaczarowanej", wystąpi w dramacie "Daughter of the Queen of Sheba".

 • Najlepszy film roku?

  "Fish tank" Andrei Arnold, który od piątku można oglądać na ekranach kin, to - według recenzentów - jeden z najlepszych filmów roku. - To antidotum na wszelkie rodzime ''Galerianki'' i 'Świnki" - pisze w recenzji na stronach INTERIA.PL Jacek Dziduszko.

 • Viggo Mortensen "w drodze"

  Viggo Mortensen dołączył do obsady najnowszego filmu Waltera Sallesa - ekranizacji kultowej powieści Jacka Kerouaca "W drodze" - poinformował serwis Deadline.

 • "Dopóki piłka w grze": Powrót Clinta Eastwooda

  Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem

 • "Porywacze ciał" po raz czwarty

  Trwają przygotowania do realizacji kolejnej adaptacji słynnej odcinkowej powieści Jacka Finney'a "Invasion of the Body Snatchers". Książkę, traktującą o podstępnej inwazji kosmitów na Ziemię, ekranizowano już wcześniej trzykrotnie. Najnowsza, uwspółcześniona wersja, ma opowiadać o kobiecie odkrywającej dziwne zmiany w zachowaniu mieszkańców pewnego miasteczka.

 • CETI u Hołdysa

  W najbliższy piątek, 16 maja, o godzinie 20:00, gościem programu Zbigniewa Hołdysa "Hołdys Guru Limited", emitowanego w telewizji MTV Classic, będzie poznańska grupa CETI, na czele której stoi oczywiście Grzegorz Kupczyk, doskonale znany z Turbo czy Non Iron. Wizyta ma związek z promocją nowego albumu zespołu, zatytułowanego "Shadow Of The Angel".