• Informacje na temat:

  jacek aktor złotopolscy

Artykuły na temat: jacek aktor złotopolscy
 • To musiało tak się skończyć! Ukochana Jacka Rozenka wkracza do show-biznesu

  Jacek Rozenek (49 l.) tak bardzo stracił głowę dla ukochanej, że jest już gotowy stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Tymczasem stało się to, co musiało się stać. Roksana Gąska (26 l.) wkracza do show-biznesu.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • ​Jest bałaganiarzem, ale żona nie ma mu tego za złe

  Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Piotr Szwedes w "Na dobre i na złe"

  ...- Szybko, chirurga! Jacek wbiega do szpitala, podtrzymując jednego z pacjentów (w tej roli: Piotr Szwedes). Mężczyzna, blady i przerażony, kurczowo przyciska opatrunek do szyi... Jednak na ich drodze staje Konica.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Radio Romans": Co stało się z gwiazdami radia?

  Dorota Kolak (Wanda Kreft) Po zakończeniu pracy na planie „Radia Romans” krakowską aktorkę mieliśmy okazję zobaczyć zarówno na deskach teatru, w filmie i w telewizji. Pojawiała się w produkcjach(...) podkładał głos pod wiele ukochanych przez widzów postaci w filmach animowanych i fabularnych. W telewizji stale pojawiał się w serialach „Rodzina zastępcza”, „Złotopolscy” i „Samo życie”, gdzie przez...

 • Waldek odchodzi ze "Złotopolskich"

  Choć tę serial ową postać kocha cała Polska, Andrzej Nejman nie chce być już Waldkiem Złotopolskim. Aktor chce zostać reżyserem.

 • Rozstania i rozwody 2013 roku

  Mijający rok z pewnością nie wszyscy wspominać będą jako szczęśliwy. W ciągu ostatnich 12 miesięcy rozstało się bowiem wiele aktorskich par...

 • V Festiwal Dobrego Humoru

  Na rozpoczętym w czwartek, 24 czerwca, w Gdańsku, V Festiwalu Dobrego Humoru, programy rozrywkowe rywalizować będą w siedmiu kategoriach. O nagrodę w kategorii "najdowcipniejszy serial telewizyjny" walczyć będą m.in. "Lokatorzy", "Złotopolscy", "Świat według Kiepskich" oraz "Kasia i Tomek" . Impreza potrwa trzy dni.