• Informacje na temat:

  jacek borecki

Artykuły na temat: jacek borecki
 • "Klan": Borecki wyrzuci Ramonę z pracy?

  Borecki (Tomasz Bednarek) dowie się, że do Warszawy ma przyjechać ktoś z londyńskiej centrali banku. - Czeka nas restrukturyzacja - powie matce (Ewa Kania). - Będę musiał zwolnić jedną z moich dziewczyn - doda.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Jacek Borecki w potrzasku

  Jacek Borecki (Tomasz Bednarek) znajdzie się w poważnych tarapatach: z jednej strony pojawi się kryzys w jego związku z Agatą (Maria Niklińska), a z drugiej - będzie go nękać Barbara (Aldona Orman). Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Spisek kochanek

  Małżeństwo Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek), bohatera serialu "Klan" , przetrwało niejeden kryzys. Wkrótce intryga Donaty (Joanna Kupińska) wystawi je na kolejną trudną próbę.

 • "Klan": Boreccy pójdą na noże w walce o Małgosię?

  Po tym, jak Beata (Magdalena Wójcik) zapowiedziała Jackowi (Tomasz Bednarek) walkę o prawo do opieki na 13-letnią córką Małgosią (Suzanna von Nathusius), Borecki zatrudni prawnika. Szykuje się wojna?

 • Tomasz Bednarek: "Klan", bociany i Elmo

  Większość widzów kojarzy Tomasza Bednarka przede wszystkim z rolą Jacka Boreckiego w serialu "Klan". Tymczasem aktor podkłada głos w bardzo wielu produkcjach animowanych. A już w tym tygodniu zobaczymy nowy program z jego udziałem.

 • Jacek Borecki ma guza mózgu!

  Kolejny dramat czeka Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek) z „Klanu”. Lekarze wykryją u niego guza mózgu! Poznaj szczegóły!

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • "Druga szansa": Prawdziwa rewolucja w życiu Moniki Boreckiej

  ...​Wiosną na antenie TVN widzowie poznają kompletnie nowe oblicze Moniki Boreckiej. Dotychczas zdeterminowana i nieustępliwa producentka i agentka gwiazd będzie musiała sprawdzić się w nowej dla siebie roli. Czy główna bohaterka będzie w stanie pogodzić bycie mamą z karierą zawodową?

 • Duże Pe: "Sinus" tuż tuż

  Wytwórnia UMC oficjalnie potwierdziła, że we wtorek, 4 maja, ukaże się wreszcie płyta Dużego PE/IGS/Spox, zatytułowana "Sinus". Pierwszy singel radio wy "Nasze życie", z gościnnym udziałem MEZO już ruszył, a teledysk do niego będzie można zobaczyć już od przyszłego tygodnia we wszystkich stacjach telewizji muzycznych w Polsce.

Zdjęcia na temat: jacek borecki
Wideo na temat: jacek borecki
 • "Niania w wielkim mieście": Jacek prosi Danę o rękę, a Kuba wyznaje miłość Monice!

  relacjach Jacka (Przemysław Sadowski) z Daną. Popławski (Paweł Orleański) składa Danie propozycję opieki nad Iwem (Igor Borecki) w Berlinie. Dana zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek i prosi ją na ulicy o rękę. Zrozumiał, że życie bez niej nie ma sensu. Dana z Jackiem, w oczekiwaniu na operację Adasia, widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę. Kobieta opowiada

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce, żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Jacek przekazuje Danie dobre wieści. Sugeruje też, że został w Warszawie dla niej. Monika (Kamilla Baar – Kochańska) jest bardzo wdzięczna Jackowi

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

Dyskusje na temat: jacek borecki