• Informacje na temat:

  jacek borecki klan

Artykuły na temat: jacek borecki klan
 • "Klan": Borecki wyrzuci Ramonę z pracy?

  Borecki (Tomasz Bednarek) dowie się, że do Warszawy ma przyjechać ktoś z londyńskiej centrali banku. - Czeka nas restrukturyzacja - powie matce (Ewa Kania). - Będę musiał zwolnić jedną z moich dziewczyn - doda.

 • Wielkanoc w "Klanie"

  Trudno cieszyć się Wielkanocą, gdy wciąż nic nie wiadomo o zaginionej Beacie. Ale święta spędzone w gronie bliskich mogą dodać rodzinie trochę sił i optymizmu, których tak jej teraz potrzeba.

 • "Klan": Boreccy pójdą na noże w walce o Małgosię?

  Po tym, jak Beata (Magdalena Wójcik) zapowiedziała Jackowi (Tomasz Bednarek) walkę o prawo do opieki na 13-letnią córką Małgosią (Suzanna von Nathusius), Borecki zatrudni prawnika. Szykuje się wojna?

 • "Klan": Spisek kochanek

  Małżeństwo Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek), bohatera serialu "Klan" , przetrwało niejeden kryzys. Wkrótce intryga Donaty (Joanna Kupińska) wystawi je na kolejną trudną próbę.

 • "Klan": Agata i Jacek adoptują małego uchodźcę z Syrii?

  ...jakoś dogadali, jakoś dojdziemy do porozumienia... On potrzebuje opieki - wyszepcze Agata, ale Jacek wciąż będzie się wahał. Dyrektorka przerwie rozmowę Boreckich i poprosi ich, żeby jak najszybciej(...)W 3020. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 21 listopada o godzinie 18.00) Agata przez cały dzień czekać będzie na spotkanie z dyrektorką domu dziecka (Jolanta Banak), która niespodziewanie...

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • Klan

  ...zmartwień, bo drugi kierowca jest bardziej poszkodowany. Kobieta zwierza się Mariuszowi, że nie miała nawet ważnego OC. Jacek jest zły, że córka próbuje nim manipulować. Agata tłumaczy mu, że dziewczyna potrzebuje więcej kontaktu z matką. Później mężczyzna słyszy, jak podczas złego snu Małgosia woła Beatę. Borecki zgadza się, by mogła ona czasami mieszkać z jego dawną ukochaną. Dominik dopytuje...

 • Co jesienią w "Klanie"?

  Twórcy "Klanu" nie leniuchują w wakacje, lecz szykują dla widzów moc niespodzianek! Czym zaskoczą nas jesienią bohaterowie najdłuższej polskiej telenoweli?

 • "Klan": Boreccy zdecydują się na adopcję, ale pojawią się problemy...

  ...- Mam wrażenie, że adopcja to dla ciebie duży problem – powie Agata (Maria Niklińska) mężowi po jednej z wizyt w domu dziecka. Jacek (Tomasz Bednarek) przyzna, że boi się, iż chłopiec, którego mają zamiar adoptować, może ich nie pokochać...

 • Tomasz Bednarek: "Klan", bociany i Elmo

  Większość widzów kojarzy Tomasza Bednarka przede wszystkim z rolą Jacka Boreckiego w serialu "Klan". Tymczasem aktor podkłada głos w bardzo wielu produkcjach animowanych. A już w tym tygodniu zobaczymy nowy program z jego udziałem.

Zdjęcia na temat: jacek borecki klan
Dyskusje na temat: jacek borecki klan
 • Re: Jacek Borecki w potrzasku

  Mam nadzieje, że zakończenie emisji serialu Klan nadejdzie szybko. Nie można przecież bez końca oglądać głupawy film. Proszę wziązc pod uwagę, że już mało kogo interesuje. Ci którzy oglądali od początku już powymierali. Ten serial jest jak niekończąca się Moda na sukces.

 • Re: Jacek Borecki w potrzasku

  i jako producent Klanu i nie tylko nie bedzie odchudzania w moich serialach nie bedzie odchudzania nie bedzie odchudzania w moim serialu odchudzajcie poza serialem grubasy nie bedziecie odchudzani w serialu klan i nie tylko nie bedziecie odchudzani w klanie wiecie nie po to polacy płacą abonament zeby grubasow z pilskiego odchudzani w serialu zakały polskiego i nie tylko spoleczeństwa zakały

 • Re: „Klan” – Agata Wilczyńska (Maria Niklińs...

  kto to pisal?? przeciez bohater o ktorym tu mowa to Jacek Borecki nawet niema takiego nazwiska w klanie jak Chojnacki jaki juz to Chojnicki ale takie nazwisko nosi jego zaginiona zona z domu

 • Re: „Klan” – Agata Wilczyńska (Maria Niklińs...

  Wow z klanem nie jestem na bierząco wiec nawet nie wiem co sie dzieje ale w na wspolnej tez ta sama aktorka bedzie w ciazy moze jest na prawde. P.S. Jacek Borecki ktoś zrobił bład.