• Informacje na temat:

  jacek braciak z dziewczyną

Artykuły na temat: jacek braciak z dziewczyną
 • "rodzinka.pl": Zaszyfrowane wiadomości o dziewczynach

  Ludwik (Tomasz Karolak) nie będzie zachwycony tym, że Marek (Jacek Braciak) bez przerwy do niego wydzwania i bombarduje go SMS-ami. - Szósty raz mi dzisiaj głowę zawraca - powie Natalii (Małgorzata Kożuchowska). - Babę jakąś poznał i teraz relacjonuje mi każdy krok - doda.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • "rodzinka.pl": Kacper zdradzi Zosię z... młodszą dziewczyną!

  Czy to możliwe, by Kacper i Zosia przestali być parą i postanowili się nie widywać? Najmłodszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wróci pewnego dnia do domu w kiepskim humorze, więc ojciec i akurat będący w domu Boskich z wizytą Marek (Jacek Braciak) wezmą chłopaka w krzyżowy ogień pytań, by dowiedzieć się o przyczyny jego podłego nastroju. Okaże się, że przyczyna...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • ​"rodzinka.pl": Co Ludwik myśli o przyjaciółkach żony i dziewczynach synów?

  ...skrytykowaniu dziewczyn swych synów - głośno i dosadnie powiedzieć wszystko, co myśli o ludziach, którzy odwiedzają jego dom. Marka (Jacek Braciak) nazwie pijakiem z łapką wiecznie przyklejoną do piwka...

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

 • Jacek Braciak znów arcyzabawny!

  Już za kilka dni w kinach pojawi się nowa polska komedia "Pokaż kotku, co masz w środku". W środę odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem odtwórców głównych ról z Jackiem Braciakiem, czyli Jerzym z nowego serialu TVP 2 "Ja to mam szczęście!", na czele.

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

 • "rodzinka.pl": Maria i Marek będą... parą?

  Podczas kolacji, na którą Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zaprosi wszystkich przyjaciół, Marek (Jacek Braciak) nieoczekiwanie wyzna, że rozstał się ze swoją dziewczyną. - Pogoniłem ją w diabły - powie i wzniesie toast za zdrowie... Marysi (Agata Kulesza).

 • Paweł Wilczak, Bogusław Linda, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura i Jacek Braciak to tylko niektórzy aktorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w najnowszym serialu kryminalnym, kręconym na potrzeby telewizji Polsat "Prawo miasta" w reżyserii Krzysztofa Langa. Serial składać się będzie z 17 odcinków. Pierwsze z nich wyemitowane zostaną już na wiosnę 2007 roku.