• Informacje na temat:

  jacek bromski został ojcem

Artykuły na temat: jacek bromski został ojcem
 • Tata na stare lata. Oto najstarsi ojcowie show-biznesu!

  ...prawdziwą krzepę, jak przystało na gwiazdora rocka. W wieku 66 lat muzyk został ojcem po raz ósmy. Dumni rodzice nazwali nowo narodzonego synka imieniem Aiden. Chłopiec dołączy do starszego brata(...) po tym, jak... wyszło na jaw, że niedawno został ojcem dwójki nieślubnych dzieci. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że polityk oficjalnie jest mężem Małgorzaty Szmit, z którą ma szóstkę dzieci...

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • 65-letni Bromski zostanie ojcem

  Znany reżyser Jacek Bromski niebawem zostanie tatą. "Odmłodniał i jasno patrzy w przyszłość" - mówią znajomi.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Sensacyjne wieści! Marek Kondrat i Antonina Turnau będą mieli dziecko!

  ..."Dobry Tydzień" dowiedział się, że 67-letni Marek Kondrat niebawem znów zostanie ojcem...

 • 65-letni reżyser zostanie ojcem

  65-letni Jacek Bromski ("U Pana Boga za piecem", "Kariera Nikosia Dyzmy") niebawem zostanie tatą. "Odmłodniał i jasno patrzy w przyszłość" - mówią znajomi artysty.

 • Serialowy przewodnik

  Zdybickiej - Brzozowski żąda, żeby oddała mu syna! Ilona nie wie, o co chodzi. Kiedy dowiaduje się, że Wiktorek został porwany - prawie mdleje... Czy Zdybicka udaje? Smolny zwabia aktora, który wrobił go w imprezę z prostytutkami. Zasadzka się udaje - ale osaczony mężczyzna twierdzi, że został wynajęty. Przez kogo? Krzysztof pokazuje mu zdjęcie Gabryszewskiego - ten zaprzecza. Ale gdy Smolny...

 • "Kinowa telenowela" Bromskiego

  Krytycy nie mają wątpliwości - trzeci film Jacka Bromskiego z serii "U Pana Boga..." to porażka. Kolejne przygody bohaterów Królowego Mostu to - według nich - "kinowa telenowela".

 • Gwiazdy wspierają akcję "Stop bosym stopom"

  ..., czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", Anita Sokołowska, czyli doktor Milena Starska z "Na dobre i na złe", i Joanna Jabłczyńska, czyli...

 • Polscy twórcy o Sierpniu '80

  "Sierpień '80 był jednym z najważniejszych doświadczeń pokoleniowych" - mówi reżyser Jacek Bromski. Dariusz Jabłoński, Piotr Trzaskalski, Małgorzata Szumowska - autorzy 10-minutowych etiud, składających się na film "Solidarność", przygotowany z okazji rocznicy Sierpnia '80. - wspominają wydarzenia sprzed lat.